Vita Magneesium

Toidulisand “VitaMagneesium”
60 kapslit   / Siberi Tervis (Novosibirsk)  – 15 eur pakend
Magneesium – sisemise harmoonia mineraal.

Magneesium kuulub nende mineraalide hulka, mille nimetusega kaasneb sõna hädavajalik. Magneesiumi sisaldab iga rakk meie kehas, eriti rohkesti on teda lihastes. Kaasaarvatud südamelihas ja ka veresoone seinad, mis ju ka lihased on. Magneesiumi üheks tähtsaimaks funktsiooniks meie kehas on lihaste lõdvestumisprotsesside reguleerimine.
Magneesium kindlustab organismis lihaste lõdvestumise ja mida vähem lihaspinget, seda vähem ka üldist stressi ning paraneb une kvaliteet. Lõdvestades veresoonte- ja südame lihasrakke soodustab see mineraal arteriaalse vererõhu ja pulsisageduse langust, muutes seeläbi magneesiumi vajalikuks mistahes südameprobleemiga inimesele.
Uus bioloogiline preparaat „VitaMagneesium“ sisaldab 25-50% meile hädavajalikku magneesiumi, mis omakorda on unikaalse mineraalikompleksi Rellaxan™ koosseisus. Lisaks naturaalsele ja kergelt omastatavale magneesiumile kuuluvad selle kompleksi koostisse ravimtaimede ekstraktid, mis tugevdavad magneesiumi toimet.

Koostisosad:


Palderjani ekstrakt toimib otseselt kesknärvisüsteemile, reguleerides ajurakkude ülemäärast efektiivsust ning suurendades nende tundlikkust loomulike unehormoonide suhtes, taastades seeläbi kesknärvisüsteemis toimuvad normaalsed biorütmid.

Baikali tihasheina ekstrakt alandab kõrgenenud vererõhku aju veresoonkonnas, mille läbi vähenevad peavalud ja normaliseerub uni. Samuti pidurdab see taim ateroskleroosi, mis on üks sagedasemaid unehäirete põhjustajaid vanemas eas inimestel.

Naistepuna ekstrakt leevendab kõrgenenud ärevususseisundeid, ärrituvust ja stressi, lisaks on tegu rikka orgaanilise magneesiumi allikaga.

Tarvitamine Täiskasvanutele 1 kapsel 3 päevas koos toiduga. Kuuri kestus 1 kuu.