Vee struktuur ja pindpinevuse vähendamine – toitainete omastamise paranemine / ALUSELISEKS muutmine

  • KRISTALLENERGIA  

Flanaganide nanoklastrite mineraalne kontsentraat

Toode: Royal Body Care (USA) – Koralliklubi (60 ml) 

HydraCel (Crystal Energy)                                                                                                       

 Kristallenergia on Flanaganide mikroklastrite mineraalne kontsentraat, mis parandab rakku ümbritsevat bioloogilist keskkonda, selle pH-i, pindpinevust ja erijuhtivust. See loob tingimused toitainete efektiivsemaks omastamiseks.

Kristallenergia muudab vee struktuuri ja negatiivselt laetud vesiniku ioonide vabanemise tõttu Flanaganide hüdro- ja mikroklastritest väheneb vee pindpinevus, mis soodustab sellise vee aktiivset osalemist organismis toimuvates biokeemilistes protsessides.

Kristallenergia on võimas antioksüdant, mis neutraliseerib ja teeb kahjutuks vabu radikaale, mis tekivad organismis selle elutegevuse käigus. Vabade radikaalide hulk suureneb rasvase toidu ja suhkru tarvitamisel, toksiliste ja keemiliste ainete ning reostatud õhu ja vee sattumisel organismi, seepärast vajavad tööstuspiirkondade elanikud sellist antioksüdanti.

Kristallenergia tervendab järk-järgult organismi ja soodustab:

– üldise tervisliku seisundi paranemist;

– toitainete efektiivsemat omastamist;

– toonuse tõusu;

– ainevahetuse normaliseerumist;

– organismi energiaressursside suurenemist;

– vaimse tegevuse paranemist;

– vananemisprotsesside aeglustumist;

– häirete kõrvaldamist, mis tekivad vabade radikaalide kahjuliku toime tõttu, mis on paljude krooniliste haiguste põhjustajateks.

Kristallenergial on ka viirusevastane ja antibakteriaalne toime.

Koostis: Flanaganide mikroklastrid (puhastatud vesi, ränimuld, kaaliumkarbonaat, magneesiumsulfaat), safloorõli.

Kasutamine: 8 tilka klaasi vee või üks teelusikatäis umbes 3,78 liitri (üks gallon) vee kohta.

Vastunäidustused: ei ole ilmnenud.

 

LISA: 

Kristallenergia

Väljavõte raamatust „Tants veega“ / autorid: Pangman, Evans

Dr Flanagan lõi mitu vesinikurikast toodet, mille hulgas on ka Kristallenergia (Crystal Energy) nime kandev vedelkontsentraat. See on ränidioksiidi hüdriidist ja mitme muu soola segust koosnev veelisand. Selle lisamisel veele tekib ränidioksiidi hüdriidist ja veest koosnevate puuride maatriks. Maatriksi kujunemise ajal ammutatakse atmosfäärist vesinikku, mis püütakse molekulpuuridesse. Kristallenergia lisamisel struktueeritud veele suudab see imeda endasse suuremas koguses vesinikku. Struktueeritud vees on nimelt rohkem ioonset vesinikku. Kui Kristallenergia lahusel lastakse (mõned tunnid või terve öö) küpseda, siis ta jätkab sellal vesinikku tõmbamist atmosfäärist.

———————————————————————————————————————————————————

Alka-Mine

Toode: Royal Body Care (USA) (Koralliklubi)

30 või 10 pakki á 1g      

30 pakikesest saab max 45 liitrit vett                                                                              

Inimese organism koosneb 70% ulatuses vedelikust, kusjuures veri, lümfivedelik, sülg ja limaskestad on aluselise reaktsiooniga (terve inimese vere pH on 7,4).

Kui pH tase langeb, s.t. kui suureneb organismi happelisus, täheldatakse immuunsusreaktsiooni häireid, verre sattunud viirused ja bakterid hakkavad kiiresti paljunema, halveneb vitamiinide ja mikroelementide omastatavus, tekivad veresoonte, südame, liigeste ja vere haigused ning paljud teised organismi patoloogilised seisundid, s.h. ka onkoloogilised.

Üheks peamiseks keemiliseks elemendiks meie organismis on kaltsium. Selle vähesus võib kutsuda esile üle 150 erineva raskekujulise haiguse, kusjuures eriti kannatavad lapsed, rasedad naised ja üle 40 aasta vanused inimesed.

Korallkaltsium rikastab vett aktiivse, ioniseeritud kaltsiumiga. Sellise vee igapäevane kasutamine aitab:

  • saavutada optimaalset vere pH taset;
  • vähendada südame-veresoonkonna ja seedeorganite haigestumise riski;
  • ennetada artriitide arengut, suurendada lihaste ja liigeste elastsust, taastada organismi luu- ja kõhrkudede normaalset struktuuri;
  • parandada kesknärvisüsteemi ja teiste organite ning kudede verevarustust, normaliseerida vererõhku ja veresuhkru taset;
  • rikastada verd hapnikuga;
  • puhastada neerusid, seedeorganeid ja maksa.

Ühes korallkaltsiumi pakendis on 30 (või 10) ühegrammilist pakikest.

Milleks korallkaltsiumit kasutatakse?

Korallkaltsium loob organismis aluselise keskkonna, normaliseerides happelis-aluselist tasakaalu. Teadlastel on ammu teada, et aluseline keskkond on rakkude normaalseks funktsioneerimiseks eluliselt tähtis, järelikult ka kogu organismile tervikuna. Samuti on teada, et kõik organismi ainevahetusprotsessid toimuvad raku tasandil kaltsiumiioonide osavõtul.

Tavaline kaltsium, mis satub organismi toidu ja veega, on reeglina bioloogiliselt väheaktiivne. Korallkaltsiumi tähtsaks eeliseks on tema kerge bioloogiline omastatavus: veega kokku puutudes muutub korallkaltsium ioonideks ja seetõttu omastavad rakud selle kergesti.

Koostis (ühe pakikese kohta): jahvatatud korall (993 mg), mis sisaldab umbes 70 eluliselt tähtsat elementi (s.h. kaltsiumit – 34,6%, magneesiumit – 2,16%, räni – 1,37%, aga ka naatriumit, väävlit, rauda, kaaliumit, fosforit, joodi, fluori, broomi, mangaani, kroomi, boori, süsinikku, tsinki, seleeni, plaatinat, hõbedat, vaske, kloori, kulda, molübdeeni jt.), L-askorbiinhapet (5 mg), hõbedat (1 mg).

Kasutamine: Asetada 1 pakikene korallkaltsiumit pudelisse 1,5 l filtreeritud või destilleeritud veega ja juba ühe minuti möödudes on see valmis kasutamiseks. Juua kogu päeva jooksul tavalise joogivee asemel. Pakikesi võib asetada ka kompottide, tee või teiste gaseerimata jookide sisse. Mitte keeta.