Vedel magneesium

Mg-vaegusega seotud probleemid/vaevused “Moodne” teadus on võimetu ja tappev kõigile, kes kasutavad seda magneesiumi asemel. Kui sa ei taha oma südame ja arterite lubjastumist ja kiviks muutumist, võta 400-600 mg magneesiumi iga päev, ära võta Ca-preparaate, ja jälgi hoolikalt oma piimatoodete piiramist. Just töödeldud piimatoodete (pastöriseerimine, homogeniseerimine).

Magneesiumivaeguse tagajärjeks on loetletud üle 300 tervisehäda.

Keha kasutab Mg luustiku karkassi (maatriksi) ehitamiseks, mille külge kinnitub kaltsium (Ca). Kui karkass on puudulik, ei ole Ca kuhu kinnituda ja see on põhjuseks, miks Ca ladestub keha pehmetesse kudedesse, mis põhjustab kõikvõimalikke ladestusi ja kivistisi vere-soonkonnas, neerudes, sapis, maksas, ajus, liigestes.

Vastupidise protsessi, kus Ca liigub luudesse tagasi, tekitab K2-vitamiin + Mg. Eriti võimas taastumisprotsess on, kui lisada ka D3 vitamiin.

100 aastat tagasi oli meie mullastikus 800 korda rohkem Mg kui praegu. Seega on ka meie taimed praktiliselt Mg tühjad ja me oleme sunnitud tarbima lisa-Mg toidulisandi näol.

Mg takistab neeru- ja sapipõiekivide teket, alandab vererõhku, kõrvaldab eesnäärme funktsionaalseid häireid, tugevdab keharakke ja hoiab neid korras. Kaitseb vähi eest, ravib suhkruhaigust.

Ülivajaliku mineraalina tagab hormoonide normaalse tegevuse, kaitseb telomeere kulumise eest, ravib peavalu; migreeni puhul on kehas liiga palju Ca ja liiga vähe Mg.

Mg koos vitamiiniga B6 loob tõhusa kaitse südame-haiguste vastu, tagab normaalse südamerütmi – seega hoiab ära südameinfarkti.

Magneesiumita pidurdub lapse lõualuude kasv ja hammastele pole kasvamiseks piisavalt ruumi. Mg koos Ca tugevdab hambaid ega lase tekkida kaariesel. Magneesiumi- ja kaltsiumiühendite preparaatides peab Mg olema 3 osa ja Ca 1 osa. Kui ühendis on kaltsiumi rohkem kui magneesiumit, siis selle manustamisel kaltsiumipuuduse korvamise eesmärgil on efekt vastu-pidine – see viib luudest välja sellegi kaltsiumi, mis sinna alles jäänud on. Kahjuks on meie apteekides müüdavad CalMag ühendid vales proportsioonis.

TURULE ON TULNUD KA IOONILISED-PIKOMEETRILISED magneesiumi lisandid!

Mg-vaeguse tunnused: luude hõrenemine, südame- ja veresoonkonna haigused, lastel üliaktiivsus ja südame-kloppimine, kõrge vererõhk, äkksurm, autism, psüühilised häired, depressioon, masendus, üleliigne adrenaliin, enesetapumõtted, silmade ja suu kuivus, kaaries ja hambakivi.

Langetõbi – lastele anti 450 mg Mg-glükonaati päevas ja nad tervenesid kahe nädala jooksul.

Hambakivi – Mg- ja Ca-puudus. Neerukivid lahustab 420 mg magneesiumoksiidi (MgO) – operatsiooni pole vaja. Sama teeb ka vitamiin B6.

Mg-oksiidist, Mg-hüdroksiidist, Mg-karbonaadist ja Mg-stearaadist ei suuda keha rakud tänu nende ainete tihedusele magneesiumit omastada.

Hoiduge Mg-glutamaadist, Mg-aspartaadist ja Mg-kelaadist, sest need on teie tervisele kahjulikud.

Mg on väga võimas kasvukeskkond ja paneb vohama kehas elava pärm-seene Candida albicans’i. See seen elab ilmselt kõigis inimestes ja on looduse poolt ette nähtud kõige räigemate mürkide lahjendamiseks, et immuunsüsteemi abistada.

Täna on teada, et Candida albicansi tööd kergendab kookosõli. Seetõttu on tugevalt soovitatav paar esimest kuud asendada toidu valmistamisel kõik õlid kookosõliga.

Ajurabandused

Allergia

Anoreksia

Artriit

Arütmia

Astma

Ateroskleroos

Bronhiit (krooniline)

Buliimia

Depressioon

Diabeet
Diabeetiline neuropaatia

Eesnäärme healoomuline

suurenemine

Eklampsia või preeklampsia

Emfüseem

Enneaegsed vatsakeste kont-

raktsioonid (kokkutõmbed)

Fibromüalgia

Haavad ja vermed

Hammaste ja igemete

 probleemid

Hingeldamine

Hüperaktiivsus

Hüpertensioon(kõrge vererõhk)

Hüpoglükeemia

Imikud (probleemid)

Immuunpuudulikkus
Infektsioonid (viiruslik &

 bakteriaalne)

Interstitsiaalne tsüstiit

Juuksevärvi taastaja

Kaalulangus

Kardiomüopaatia

Kehv mälu

Krambid

Krooniline väsimus

Koordinatsioonihäired

Kortsud

Kuiv nahk

Kuulmislangus

Kõhre taastaja

Kõhukinnisus

Kõhulahtisus

Kõrge kolesteroolitase

Kõrvetised

Leelistavad spondüliidid

Lihaskrambid

Menstruaaltsükli krambid

Migreen

Mitraalklapi prolaps

Mürgistustamine

Müokardiinfarkt (südameatakk)

Nahalööve

Narkolepsia

Neerukivid

Nimmelülide skolioos

Nõrkus

Osteoporoos

Paanikahood

Peapööritus

Peavalud

Premenstruaalne sündroom

Psoriaas

Putukahammustused

Päikesepõletus

Pärmseente infektsioon

Reflektoorne sümpaatiline

 düstroofia

Sapipõie infektsioonid ja kivid

Sclerosis multiplex

Seedetrakti probleemid

Segadus

Sissekasvanud küüned

Stenokardia

Stress

Südameatakk

Südame paispuudulikkus

Tinnitus (kõrvade pinisemine)

Tselluliit

Tsirroos

Turse (vedelikupeetus)

Tähelepanu puudulikkuse häire

Unetus

Vahelduv säärelihase kramp

Valu (kõik liigid)

Vanuse tagasikäik
Varba seenend
Vesi (tursed)

Vähk

Ärevus