Valuvaigistav eeterlike õlidega nanotehnoloogiline plaaster

FOHOW aromaatsete eeterlike õlidega PLAASTER

Kaasaegses kiirelt arenevas ühiskonnas  puutume me kokku pidevate stresside, suure füüsilise aktiivsuse defitsiidiga, terve päeva veedame arvuti või televiisori ekraani ees, mille tagajärjeks kannatame tihti unetuse, neurasteenia all, kogeme peavalu, valu kaelalülide piirkonnas, alaseljas ja muud sümptomid. See mõjutab tervist tõsiselt ja juhul, kui situatsioon ei muutu, viib see haigestumiseelsesse seisundisse.

Vastavuses Traditsioonilise Hiina Meditsiini (THM) teooriaga FOHOW aromaatsete eeterlike õlidega plaaster reguleerib ja harmoniseerib inimorganismi sisemise ja välise keskkonna. Eeterlike õlide manustamise printsiip avaldab positiivset mõju nende tarbijale, tõstes “Qi” energiat, reguleerides vere “Qi’d”, taastades meridiaanide funktsioonid, toetades Yin ja Yang tasakaalu, saavutades organismi harmooniat nii seest kui väljast.

Hiina firma FOHOW aromaatsete eeterlike õlidega plaaster kiirgab pikalainelisi infrapunakiiri (4-14 mikronit), tuntud kui “Eu valgus” aidates märkimisväärselt parandada inimorganismi mikrotsirkulatsiooni; eeterlike õlide topelt-efekti abil avab inimese akupunktuursed punktid, tungides 8-12cm sügavusele naha alla.

FOHOW aromaatsete eeterlike õlidega plaastri valmistamiseks kasutatakse uusimaid nanomaterjale. Need omavad erandlikke omadusi: saavutades välistemperatuuriks 37° ja rohkem hakkab nanokangas automaatselt kiirgama pikalainelisi infrapunaseid laineid, soodustades soojuse eritust, sel moel mõjudes kehatemperatuurile, veevahetusele, maksimaalselt ennetades termaalse effekti teket, mis viivad sellise nähtuse tekkimiseni nagu allergia.

Eeterlikud õlid – see on taimsete ekstraktide liik lilledest, lehtedest, seemnetest või puukoorest, mis ei sisalda ei mingeid mineraale ega teisi kunstlikke materjale, ja samas omades lenduvust ja aroomi, nn puhtad eeterlikud õlid. Koostisesse kuuluvad vitamiinid, looduslikud antibiootikumid, feromoonid jm. Nad on värvitud ja omavad tugevat lõhna.

Taimne eeterlik õli mõjutab kaheksat peamist funktsiooni.

Eeterlik õli – see on taime ekstrakt, mis on peeneim ja pehmeim looduslik aine. Eeterlike õlide kasutamine aitab soodustada ainevahetust ning inimorganismi kudede regeneratsiooni.

– osutab abi nahale ja ühenduskudedele;

– toimib arteriaalsele ja venoossele vereringlusele;

– parandab lümfi liikumist;

– toetab lihaskudesid;

– toetab seljaaju närvikiude;

– parandab närvikudede regeneratsiooni, kiirendades närvikude kasvu;

– normaliseerib siseorganite funktsioone;

– parandab endokriin- ja eksokriinnäärmete funktsiooni;

 

Peavalu: taastab mikrotsirkulatsiooni pea piirkonnas, tõstab immuunsust, vähendab väsimust, avaldab silmnähtavat mõju unetuse, neurasteenia, rahutu une, pearingluse ja pea valu korral.

Kasutamine: kleepida nimmepiirkonnas või kleepida padja pinnale, vahetades uue vastu iga 10 päeva tagant.

Õlaliigese valu: täielikult stabiliseerib mikrotsirkulatsiooni õlapiirkonnas, pehmendab või eemaldab valusümptomi õlas erinevate põletike korral.

Kasutamine: kleepida valutavale kohale.

Alaselja valu: täielikult stabiliseerib mikrotsirkulatsiooni alaselja piirkonnas, pehmendab ja eemaldab sellised sümptomid nagu valu alaseljas jm. Taastab seljalülide funktsiooni, osutab suurepärast terapeutilist efekti ärakantud ja kulunud lülidele, peale selle taastab seedetrakti organite, sh põrna ja pankrease funktsioonid.

Kasutamine: kleepida valutavale kohale alaseljal.

Kaelalülide piirkonna valu: täielikult taastab mikrotsirkulatsiooni kaelalülide piirkonnas, märkimisväärselt vähendab või kaotab valu kaela piirkonnas.

Kasutamine: kleepida valutavale kohale kaelapiirkonnas.

Valu liigestes: omab võimet eemaldada põletikulist vedelikku, valu vaigistada, tõsta meridiaanide läbitavust, hajutada kuumust; ravib reumatismi ja artriiti.

Kasutamine: kleepida akupunktuursetele punktidele San-Li ja San-Yin-Zao

Taldade ravimine: väljutab organismist vedelikke ja toksiine, tõstab meridiaanide läbitavust, tõstab immuuniteeti, parandab une kvaliteeti, võtab ära väsimustunde.

Kasutamine: kleepida akupunktuursetele punktidele Yong-Zuan.

Kaalu langetamine: eemaldab vabad radikaalid, põletab rasvad, kontrollib rasvade ladestumist.

Kasutamine: peale vannis käimist, enne magama minemist kleepida akupunktuursele punktile Šen-Zue; hoidke 4-8 tundi.

Väsimuse mahavõtmine: uskumatult värskendab, suurepäraselt viib organismist välja toksiinid ja vedelikud, tõstab rakkude elujõulisust ja immuniteeti, võtab ära väsimuse ja valu, lisab energiat.

Kasutamine: kleepida akupunktuursele punktile Da-Tžuj.

Kasutamine: 

1. kleepida plaaster valutavale kohale, valuleevendava toimega

2. Haavadele paigutamine on mitte soovitav, äärmiselt ettevaatlikult kasutada nahahaiguste juhul, kategooriliselt mitte kasutada naha allergia korral

3. Soovitav kasutada koheselt peale hermeetilise pakendi avamist

4. Toodet hoiustada hermeetiliselt suletuna ja kaitstuna otsese valguse eest