Tootest “Green Energy” (lisa)

AQUASource firma toode (Inglismaa) / https://tonu813.myaquasource.net/ProductsEUEN

Ainult ettetellimisega!

Green Energy südames on sinivetikas. Loodetavasti lugesite selle supertoidu kohta juba eelmisest uudiskirjast. Sinivetikast räägitakse tihti kui Maal oleva elu algallikast, kuna miljoneid aastaid tagasi aitas sinivetikas muuta lämmastiku ja süsihappegaasi hapnikuks, võimaldades nii tekkida atmosfääril, mis omakorda muutis võimalikuks elu Maal. Sinivetikas on toiduahela alus, see sisaldab rohkelt mineraale, aminohappeid, rauda ja valke.

Tihti küsitakse, kumb on parem, kas sinivetikas või Spirulina. Meie leiame, et sinivetikas on mitmes mõttes Spirulinast kasulikum, kuna tegemist on täiesti loodusliku tootega ja ka koostisainete poolest on sinivetikal mõned eelised.  Samas on Spirulinalgi mõningaid plusse ja seetõttu sisaldab meie toode ka seda. Tööstuslikult toodetud Spirulina võib sisaldada nitraatide, nitritite ja ammoniaagi jääke. Ainus erand on Hawaii lähistel Vaikse ookeani sügavustes kasvav Spirulina, mille koostis sarnaneb sinivetikale, sisaldades küll veidi vähem mineraale. Samas on seal rohkem valku ja see on kergemini seeditav.

Kolmas sünergist Green Energy tootes on lutsern (Alfalfa). Lisaks suurele valgusisaldusele on lutsernis rohkelt A, B6, B12, C, D, E ja K vitamiini. Selles on ka ohtralt selliseid mineraale nagu magneesium, kaltsium, raud, fosfor ja kaalium, mis esinevad kõik kergesti seeditaval kujul. Lutsern on ka looduslik fluoriidi, kiudainete ja antioksüdantide (nagu näiteks klorofüll) ja fütotoitainete (nt oktakosanool, karoteinoidid ja saponiinid) allikas. Väidetakse, et lutsernis on üle 300 toitaine ja fütotoitaine. Lutserni avastasid araablased, kes nimetasid selle ”kõikide toitude isaks”.

Niisiis, Green Energy sisaldab kolme supertoitu just sellises vahekorras, et toimiks nende vaheline sünergia. Tavaliselt viidatakse inglise keeles terminiga green energy (roheline energia) kestlikele elektrienergia lahendustele. AquaSource’i toode on sarnane toode inimkeha jaoks. Erinevalt kunstlikest energiaallikatest, milleks on tihti suhkrud ja ergutid, ja mille toimel energiatase korraks kõrgele tõuseb, on AquaSource’i Green Energy pikaajalise mõjuga. Tegemist on loomuliku energiaga väärtuslikest toitainetest, mis on ühteaegu kiire ja samas pikaajalise toimega.

„Lisaks rikkalikule koostisele on sinivetikas väärtuslik seetõttu, et sellel on kasulik toime närvisüsteemi erinevatele osadele. Sinivetikat tarvitavad inimesed on täheldanud vaimse erksuse ja vastupidavuse, lühi- ja pikaajalise mälu, probleemilahendamise oskuste, loovuse ning unenägude meeldetuletamisvõime paranemist ja suuremat heaolutunnet ning keskendumisvõimet.” (Dr Gabriel Cousens, M.D., väljaandes Body, Mind, Spirit, aprill 1995)  „Sinivetikakolooniad näitavad üles intelligentsust: neuropeptiidide abil toimub rakkude vaheline suhtlemine, nad õpivad ja kohanduvad keskkonna muutusega.” (Barry W.T, 1977) „Kõik ülejäänud eluvormid on võtnud mingis osas eeskuju vetikast. Selle neuropeptiidid on seotud aju võimega infot töödelda ja saavutada heaolu tunne ja kõrgendatud meeleolu.”

„Tilluke P-tähega tähistatud valk on võimas neurotransmitter. See koosneb arginiinist, lüsiinist ja proliinist, mis kõik sisalduvad sinivetikas. On hämmastav, kuidas see aine suurendab õpivõimet ja tekitab heaolutunnet. Valk nimega P stimuleerib ajurakke nii, et neile kasvab rohkem dendriite, mis ulatuvad teiste rakkudeni ja suhtlevad nendega.”  (Algae to the Rescue, Karl J. Abrams)