Tervendav funktsionaalne UNEMASK – SILMAKATE (Hiina)

Fohow funktsionaalne tervendav unemask (firma Fohow) 50,00

80% informatsioonist saab inimene silmade kaudu. Kui inimestel ei oleks silmi, mida me siis sööksime, mida jooksime? Kui ei oleks silmi, kuidas me loeksime raamatuid, kirjutaksime, kasutaksime arvutit? Me isegi ei suudaks töötada ja iseseisvalt eksisteerida. Kogu inimkultuur, kunst ei saaks eksisteerida nägemiseta, inimene ei teaks mitte midagi ajaloost kuni tänase päevani. Nägemine on väga tähtis – selle abil võib mõista sõnadeta.

6. juunil tähistatakse ülemaailmset nägemise päeva. Hoidke oma tervist, hoolitsege oma silmade eest!

Kas Teil on mõni allpool toodud sümptom?

Televiisori vaatamise ajal on silmade ees kirju või virvendab, ajalehtede lugemiseks on vaja ette panna prillid, tuul paneb silmad vesistama, tunnete kuivust ja sügelust silmades, on trahhoom või lühinägelikkus? Kas Teil on, lihtsamalt öeldes, “silmade ealiseid muutusi”? Nende kõikide sümptomite ilmnemine annab tunnistust enneaegsest vananemisest, sel juhul võib ilmneda terve haiguste seeria, mis mõjutab tervist ja eluiga. Seetõttu peame me võimalikult vara hakkama hoolitsema oma silmade eest.

 

Fohow töötas välja funktsionaalse tervendava unemaski, ühendades selleks 4 teadusharu teadmised – ergonoomika, kaasaegse meditsiini, hiina traditsioonilise meditsiini teadmised bioloogiliselt aktiivsetest punktidest ja meridiaanidest, kaasaegse materjaliteaduse. Maski tootmisel on kasutatud imelisi mineraale (turmaliin, maifan, germaanium ja vulkaanilise päritoluga kivimid), mis asuvad niidi kiududes peeneks jahvatatud kujul. Sellest niidist on kootud silmade jaoks mõnusast materjalist mask. Mask toodab pikema aja jooksul pikalainelisi infrapunakiiri lainepikkusega 8-14 mikronit ja loob silmade jaoks sobiva tervisliku keskkonna.

 

Tervendava unemaski funktsionaalsed omadused:

1. Kosmeetiline mõju silmadele. Pikalainelised infrapunakiired lainepikkusega 8-14 mikronit loovad resonantsi, mis muundab vee suured molekulide grupid väikesteks. Sel moel omastavad silmarakud kiiresti vett, viivad välja toksiinid, silmad täituvad toitainetega, kaovad tumedad ringid ja kotid silmade all.

2. Kaitseb silma.  Pikalainelised infrapunakiired lainepikkusega 8-14 mikronit ja anioonid on kahese toimega – anioonid loovad silmade jaoks puhta, mugava keskkonna, võtavad ära väsimuse, aga pikalainelised infrapunakiired

avaldavad positiivset mõju silmade veresoontele, stimuleerivad silmade vereringet, mõjutavad silmade piirkonnas asuvaid bioloogiliselt aktiivseid punkte, võtavad ära väsimuse, kaitsevad elektromagnetilise kiirguse eest. Koos sellega kaitseb mask silmi valguse eest, soodustab puhkamist; eemaldab efektiivselt olukorra, kus silmade ees on kirju või virvendab, samuti on see efektiivne silma kuivuse, liigse vesitsuse, vanaea-kaugnägevuse, lühinägelikkuse ja muude situatsioonide korral.

3. Parandab und. Pikalainelised infrapunakiired mõjutavad efektiivselt silmaümbruse veresooni, stimuleerivad silmade vereringet, suurendavad vere juurdevoolu, parandades sel moel aju verevarustust; on efektiivsed ebapiisava verevarustuse, unetuse, suure hulga unenägude ja muude situatsioonide korral.

4. Profülaktika silmade enneaegse vananemise vastu. Pikalainelised infrapunakiired mõjuvad soodsalt silmaümbruse veresoontele, parandavad vere kvaliteeti, taastavad soonte elastsuse, parandavad silmade vereringet, aeglustavad silmade vananemist; on efektiivsed katarakti, silmade veresoonte skleroosi ja teiste situatsioonide korral.

 

Näidustused. Soovitatakse inimestele, kes veedavad pikemat aega töölähetustes, samuti nõrga nägemisega inimestele, lühinägelikkuse ja kaugnägelikkuse korral, kui silmade ees on kirju või virvendab, inimestele, kes pikemat aega veedavad arvuti või televiisori ees, veoautode ja kaugsõidubusside juhtidele, silmaümbruse tumenemise või silmaluste kottide korral jne.

 

Vastunäidustused. Verejooksud ja soodumus verejooksudele, kilpnäärme ületalitlus, tuberkuloos selle aktiivses faasis, ajuverejooks.

 

Hooldus ja pesu. Peale kasutamist loputada puhtas või mitteagressiivse vedela pesemisvahendiga vees.

Käsitsipesu temperatuuril mitte üle 40° C. Masinpesu korral kasutada õrnaks pesuks spetsiaalset pesukotti.

Ei tohi kuivatada tsentrifuugis. Et vältida funktsionaalse materjali deformeerumist, ei tohi maski pärast pesemist väänata. Tähtis on panna kuivama hästi tuulutatud ruumi, eemal päikesevalgusest.

Ei soovitata kasutada valgendeid ja muid keemilisi vahendeid. Ei tohi kuivatada elektriraadiaatorite abil.

Mitte triikida.

Fohow toodetest loe lisaks www.korditseps.ee