Doktor Simeons`i Dieet – kiire kaalualandamine – kuni 15 kg 40-ne päevaga


Kes soovib kuulda lähemalt…, siis minu abikaasa tegi 2013 aasta mai-juuni kuus selle dieedi läbi ja kehakaal alanes 120 kg pealt 105,5 peale!

—————————————-

NB! KUI TEIL OLEKS IDEAALNE SEEDIMINE, SIIS POLEKS ÜLEKAALU!

Abiks, suurepäraseks abiks seede-ensüümid:

ENSÜÜMID

—————————————————————

NB! Tutvu ka:

Abivahend psühhoemotsionaalse stressi korral toitumiskäitumise ja ainevahetuse stabiliseerimiseks, täiskõhutunde protsesside taastamiseks ja reguleerimiseks:

KAALUPROBLEEMIDE PUHUL

——————————————–

Simeonsi Dieedi jaoks on vaja energetiseeritud ksülitoli HCG-terasid (mis niiöleda “avavad keha rasvaväravad”)  ja pidada kinni 500 cal toitumisest. Näljatunnet ei esine! Loe palun edasi….

NB! Enero-informatiivsed HCG graanulid toimivad ainult 500 cal toitumise juures ja ka vastupidi: suudad toituda 500 cal piires päevas vaid TÄNU HCG informatsioonile, mis annab vastava korralduse ajju!

Loodusliku suhkruasendaja ksülitooli alusel valmistatud magus peentang-graanulid, millel on rasvadele juurdepääsu tagav HCG toime, ei sisalda ainelist HCG-d ja muid toitaineid!!!

Dr Albert Simeonsi dieedi kasu kokkuvõtlikult:

Väga kiire dieet – kaalulangus 200-500 gr päevas

Tervise säilimine – põletatakse ainult “halba” rasva

Täiesti ohutu – lihasmass ei vähene (väga harva natukene)

Kusagilt ei hakka midagi lotendama 🙂

Ainevahetuse töö normaliseerub

Märkimisväärne kaalu alanemine – 8 – 15 kg 40 päevaga

Lihtne dieet – ei esine nõrkust ega näljatunnet

Pole vaja teha sporti – füüsiline tegevus on küll soovituslik, kuid mitte nõutud

Saavutatud kaalu säilimine – kiire metabolism aitab säilitada kaalulanguse tulemusi

Õpid tervislikumalt toituma – vaja on vastu pidada maksimaalselt 43 päeva 500 cal dieediga…edasi on 3 nädalat (ilma HCG graanuliteta) uue kehakaalu kinnitusaeg (ehk stabiliseerimine), kus vältima peab ainult suhkrut ja tärklist sisaldavaid toite.

————————————————————————

UURI LÄHEMALT! MILLINE ON POPULAARSE DR SIMEONSI DIEEDI MENÜÜ?

https://buduaar.tv3.ee/Article/article/uuri-lahemalt-milline-on-populaarse-dr-simeonsi-dieedi-menuu

 

——————————————————–

Kui soovite rohkem infot, siis palun täitke allolev ankeet:

 

[contact-form-7 id=”4389″ title=”Contact form 1″]

——————————————————–

Mida võib süüa dieedi ajal ja kuidas toitumine reaalselt välja näeb?

Kindlasti on Sul vaja ka digitaalset köögikaalu toiduportsude kaalumiseks. 3-4 päevaga saab toitumisega asi selgeks ja igal õhtul kulub umbes 1 h, et järgmise päeva toit ette valmistada. Igal hommikul kaalud end üle ja paned kaalu dieedi-päevikusse kirja….

Dieedi ajal on lubatud toiduks:

Vasikaliha – lahja veiseliha – kana rinnaliha – vähid – krabid – krevetid – kodujuustu – väherasvast kohupiima – valge kala Köögiviljadest – maitserohelisest 16 nimetust! Nelja sorti puuvilja. Päevas 2 sorti. Ühe sidruni mahl päevas. Suhkruasendajana soovitame stevia ehk meetaime lehe pulbrit. Võib kasutada kõiki maitseaineid, mis ei sisalda suhkrut!

 

Liha võib ilma rasvaineteta grillida või vees keeta/aurutada ja siis hästi maitsestada. Juua võib mistahes koguses rohelist teed, kohvi, vett ja mineraalvett. Roheline tee soodustab rasvade lõhustumisel tekkivate shlakkide ja toksiinide väljutamist. Juua eelkõige vett ja rohelist teed. Tark on juurde tarvitada looduslikku C-vitamiini ja head Ca-Mg lisandit. Või mõnda head mineraalide kompleks preparaati.

 

Kui kõht ei käi iga päev korralikult läbi, on vaja ergutada maksa ja kõhunäärme tööd taimsete preparaatidega. Halbadest keharasvadest vabaneb palju toksiine ja need on vaja kehast kiiresti välja saada. Kõhukinnisus on väga kahjulik tervisele!

 

Maksa puhastuseks hea vahend: ARDILIV – http://tervistagasi.eu/ardiliv-maksa-toetuseks/

Neerude puhastuseks: Renefort – http://tervistagasi.eu/renefort-neerude-tood-toetav-loodustoode/ või Miranda-2 (http://tervistagasi.eu/organismi-puhastus/)

Kõhul aitavad paremini läbi käia ka Paakspuukoore kapslid (Sascara sagrada).

Võib juua pool kuni 1 klaas Essentuky soolast mineraalvett (Konsumist jne) 10-15 min enne sööki, et stimuleerida maohappe eritumist toitainete paremaks lõhustamiseks. Lubatud 500 cal toiduainetest saad valmistada sooja toiduna nö. prae, supi ja munaroa.

Toidukordade näiteid fotodes:

 

 

 

 

 

 

Kana-kapsa-sibulasupp – Väga maitsev! (kasuta maitseaineid)

 

 

 

 

 

 

Kuivikleib – lubatud 2 viilu päevas (ostetud Lõuna Eesti Ökokeskusest)  

 

 

 

 

 

Brokkoli loomaliha sibula supp  

 

 

 

 

 

 

Spinati muna sibula supp  

 

 

 

 

 

 

100 gr kana (sobib süüa ka külmalt näiteks salatiga)

 

 

 

 

 

 

Lahja kohupiim 100 gr salatiga

 

 

 

 

 

 

Räimed 100 gr praadimiseks, näiteks keraamilisel pannil, maitsesta soola-pipraga

 

 

 

 

 

 

Kanaliha 2 x 100 gr praadimas, peale praadimist maitsesta pipra-soolaga

 

 

 

 

 

 

Lahja loomaliha ise teha hakklihaks ja kurgi-sibula salat  

 

 

 

 

 

 

Kuumsuitsu heik 100 gr sibula-kurgi salatiga  

 

 

 

 

 

 

Loomaliha kotletid (lahjast lihast ise teha hakkliha), sibulaga, maitseainetega (mis ei sisalda suhkrut) 2 x 100 gr, sibul ka kaalutud!!!

 

 

 

 

 

 

Muna spargliga

 

 

 

 

 

 

Loomaliha kotlet lillkapsaga

 

 

 

 

 

 

Tomati-loomaliha-lehtsalati salat soola-pipraga Tomati-muna-sibula-lehtsalati salat                

 

Stevia (meetaim) pulbrina saadaval öko-poodides ja supermarketites (ka teisi pakendeid saadaval). See saadud Prismast ja Konsumist

NB!

OSTETUD Dieedi-PROGRAMMIGA KAASNEVAD KÕIK PÕHJALIKUD JUHISED-SOOVITUSED JA  VASTUSED DIEEDI JOOKSUL TEKKIVATELE KÜSIMUSTELE!

 


Doktor Simeons’i kõhnumisprotsessi alused

20. sajandi 70ndatel aastatel nägi ilmavalgust doktor Simeons’i käsikiri, milles ta jagab oma uurimust rasvumise olemuse kohta, samuti oma revolutsioonilist avastust naise platsentast raseduse ajal erituvast ainest HCG – Human Choriondic Gonadotrophin ehk HCG – inimese kooriongonadotropiin ja selle toimest.

Doktor Simeons avastas, et kui see aine asub naise või mehe kehas, teeb see kõik, et ainevahetus töötaks kõige paremini, ja et organismi kõik tagavarad oleksid talle kättesaadavad. Ennekõike käib jutt rasvavarudest, mis on tavalisel ajal organismile kättesaamatud.

Doktor Simeons avastas keha rasvavarude olemuse, aga ka selle, miks tavalised dieedid ja sport ei aita lahendada rasvumisprobleemi lõplikult ja kiiresti. Selliste teadmiste abil muutub võitlus liigse kehakaaluga asjaks, kus eranditult teie otsustate järgida lihtsat, aga mis peamine, lühikest aega kestvat protsessi, mille doktor Simeons on välja töötanud iga inimese jaoks, kes soovib oma kaalu ja ainevahetust isikliku kontrolli alla võtta.

Paha rasv – miks ei õnnestu kõhnuda

Doktor Simeons uuris pikki aastaid rasvumise tegelikke põhjuseid. Ta avastas ja arendas välja toimiva, aga ka tema poolt kliiniliselt tõestatud teooria, mille kohaselt on rasvumine organismi ainevahetust kontrolliva süsteemi häire. Selle teooria järgi on rasvumine ajalooliselt tingitud valest söömisest.

Vanasti sõi inimene tihti, aga korraga väikese koguse. Tänapäeval kipub inimene sööma suuremat kogust toitu, millest suur osa ei ole organismile vajalik, ning mingil hetkel lõpetab organism kogu selle toiduhulga ümbertöötlemise ja hakkab seda koheselt rasvavarudena kõrvale panema. Doktor Simeons avastas, et kehas leidub tegelikult kolme liiki rasvu.

  • Esimene, ehituslik rasv asub keha organite vahel ja kaitseb neid kahjustuste eest. Näiteks teeb just see rasv naha siledaks ja pinguldab seda.
  • Järgmine rasvaliik on keha harilik energiavaru, mida keha saab kasutada igal ajal, näiteks lihaste eeltoitmiseks nende töötamise ajal.
  • Aga kolmas rasvaliik on see rasv, mille keha paneb kõrvale ja mille ta sulgeb igapäevase kasutamise eest. Just need varud asuvad naistel kõhul, rindades, kaelal, käte ülaosadel, puusadel jne, aga meestel kõhu ja rinna peal. Me nimetame seda rasva pahaks rasvaks või põletamisele kättesaamatuks rasvaks.

Kõige tähtsam avastus, mis on nende kolme rasvaliigiga seotud, seisneb selles, et organism hakkab kõigepealt põletama energiarasva varu – teist rasvaliiki, seejärel aga ehituslikku rasva ja isegi lihaseid endid, enne kui nõustub kasvõi natukenegi põletama paha rasva. Just sellepärast toimivad tavalised dieedid halvemini, isegi kui nendega kaasneb tugev sportimine.

Niipea kui hea rasv on ära põletatud, hakkab keha vägagi vastumeelselt ära andma paha rasva ja inimene ei suuda aru saada, miks ta käib 3-5 korda spordisaalis, põletab hunniku kaloreid, aga kaal tegelikult ei alane ja keha ei näe välja tõeliselt sale.

Jah, kahtlemata, kui inimene pikka aega õigesti toitub, võib ta lisarasvade kogunemist pidurdada ja vähehaaval paha rasva ära põletada, kuid see nõuab tohutut enesedistsipliini, õige toitumise reeglitest ja toidulisandite toimest arusaamist, aga ka ainevahetust kiirendavate harjutuste tegemist.

Kui inimene tahab kiiresti ja tõhusalt lahendada liigse kehakaalu probleemi, märgatavalt parandada oma figuuri, aga mis peamine – tasakaalustada oma ainevahetust – siis on vajalik teistsugune lähenemine ja teistsugune lahendus. Ja just sellise lahenduse avastaski doktor Simeons.

HCG – võluvõti rasvavarude juurde

Doktor Simeons’i kõige vapustavam avastus seisneb tema tähelepanekus, et kui HCG ehk aine, mida toodab raseda naise platsenta, asub inimese organismis, siis just paha rasv muutub põletamiseks kättesaadavaks ja organism avab täielikult sellele ligipääsu.

Soovitan kindlasti lugeda läbi tema originaalse uurimuse, kus ta kirjeldab, kuidas sellisele järeldusele tuldi, ja tõestab ka selle toimimist. On tähtis mõista doktor Simeons’i dieedi peamist ideed – HCG olemasolu kehas, mis on signaaliks avada juurdepääs hoiustatud pahale rasvale ja põletada seda vastavalt vajadusele. Siin on aga äärmiselt tähtis mõista üht – HCG ise rasva ei põleta! See ei vähenda söögiisu!

See ei tee mitte midagi muud peale ühe erandliku asja – see annab ajule signaali vabastada paha rasv ja just seda rasva vajadusel toiduna kasutada. Aga see, kuidas sellist vajadust tekitada, oligi teiseks osaks doktor Simeons’i uurimusest, kui ta töötas välja oma 500 kalori dieedi.

500 kalori dieet – käskige oma kehal põletada rasvu

Doktor Simeons mõistis kiiresti, et kui HCG asub kehas, siis teoreetiliselt piisab sellest, kui ei söö mitte midagi ja keha hakkab toituma eranditult rasvavarude arvelt. Kahjuks ei olnud see päris nii. Kui organism ei saa väljastpoolt söögi näol isegi väikeses koguses toitu, asub keha kaitsepositsioonile ja lõpetab igasuguse rasvapõletamise.

Aga kui süüa liiga palju toitu, siis ei kõhnu keha jälle üldse või ei kaota rasva piisavalt kiiresti. Doktor Simeons seadis endale ülesandeks luua dieet, mis tagaks igapäevase kaalulanguse. Kui kasvõi ühel päeval ei esine langust, võib kahtlustada dieedi rikkumist ja saab võtta kasutusele vajalikud abinõud, parandamaks protsessi ja saavutamaks kaalulanguse järgmisel päeval. Sellisel moel töötati välja 500 kalori dieet.

See võttis doktor Simeons’il aega veel 16 aastat ning üüratu koguse proove ja vigu, enne kui saavutati täpne nimekiri toiduainetest ja nende kogustest, millest koosnebki doktor Simeons’i 500 kalori dieet. Pidades kinni sellest dieedist, põletab keha organismis oleva HCG abil paha rasva päev päeva järel, keskmiselt 500 kalorit päevas.

Tehke uuest kaalust oma „normaalne“ kaal

Kui kaua on vaja ja tohib pidada doktor Simeons’i dieeti? Ta avastas, et vajalik on olla vähemalt 23 päeva HCG-ga, et saavutatud tulemus muutuks püsivaks. Aga keskmiselt 40 päeva pärast algab keha harjumine HCG-ga ja see kaotab oma tõhususe, mida kohe saadab näljatunne ja nõrkus. Kui inimene lõpetab HCG manustamise, jääb veel üks ülesanne – uue kaalu püsivaks muutmine.

Kas olete märganud, et teie elu igal ajajärgul keha justkui asuks teatud kaalus, paar kilo siia-sinna?

Ja seejuures, kuidas te ka ei oleks püüdnud alandada seda kaalu kerge dieediga, või vastupidi, oodanud, et see tõuseb järsult pärast paari õgimispäeva, läks kaal nagu teiegi tagasi „normi“ ja sellisena püsiski. Doktor Simeons võttis seda keha eripära arvesse, kui töötas välja oma kõhnumisprotsessi, ja seepärast ongi dieedi viimaseks etapiks just nimelt uue kaalu püsivaks muutmine.

Sel ajal on väga tähtis püsida umbes selles kaalus, millises te lõpetasite 500 kalori dieedi, ja mitte kaalus järsult juurde võtta, aga ka mitte püüda kaalu veelgi rohkem langetada.

Kolme nädala pärast hakkab keha uue kaaluga ringi käima kui uue „normiga“ ja ei hakka enam üritama minna tagasi vana „normi“ juurde. Sel hetkel olete te tõusnud uuele tasemele ja võite nüüd säilitada oma uut kaalu võrdlemisi lihtsalt, pidades kinni õige toitumise ja kerge sportimise reeglitest.

Seejuures rabab teid see, kuivõrd normaalseks muutus teie ainevahetus, ja millise kergusega te saate parandada väikseid patustamisi, minnes järgmisel päeval tagasi vajalikele õige toitumise rööbastele. www.simeonsidieet.ee teistes peatükkides antakse täpsed juhised doktor Simeons’i  kõhnumisprotsessi läbiviimiseks.

Täites need juhiseid samm-sammult, saate te kerge vaevaga üle minna teisele poolele ja nautida tulemusi, mida toob endaga tänapäevane ime, milleks ongi see protsess. Kõige olulisem reegel: „kõik, mis on kirjutatud, peab olema rangelt täidetud“.

See protsess toimib! Punkt! Aga eranditult ainult siis, kui seda järgida täht-tähelt, mitte püüdes seda kuidagi muuta või „kohendada“. Pidage meeles – selle väljatöötamine võttis 40 aastat pingelisi uuringuid ja kliinilisi kontrolle, kuni vaieldamatult toimiv protsess täielikult esile kerkis ja vastavalt ka üles ehitati. Saagem sellest siis kasu ja kiiresti, nõus?

——————————————————————————–

NB!!! Kui Sa ei taha dieeti teha, võta tõsiselt, väga tõsiselt ja innuga soovitusi raamatust

SÜÜA, ET ELADA” (autor Dr Joel Fuhrman) – http://www.apollo.ee/suua-et-elada.html

——————————————————————————-