RASKEMETALLIDE TEEMAL

Video inglise keeles – kuidas puhastada raskemetallidest keha:

https://www.youtube.com/watch?v=HIWqeIzsr9A


TEGELEGE MAANDUSEGA! Maa annab negatiivselt laetud elektrone (raskemetallid on positiivselt laetud!), kui oled palja jalaga murul (iga päev hommikul/õhtul 10 min ja parem veel korraga 40 min)


HUMIIDHAPPED!!! (negatiivselt laetud!)

http://aigarsade.com/Fulvohape.pdf

Humiidhapped koos kurkuminoididega (liposoomne): 

Liposoomne kurkum


Geoengineeringuga alustati juba 1960-ndatel….

Lennukitelt (keemiatööstuse maffia erilennukid!!!) pritsitakse Al, Ti, Os, Ca, Cd, jt. raskemetallide sooli või oksiide, lisas keemiatööstuse jääkproduktide segud, mis seisnud paakides (neil pole muud moodust neist lahti saamiseks!!! kui pritsida taevast alla.) (Seal kogumispaakide sees hakkavad arenema organismid. Kahtlased bakterikolooniad, võikad hallituse liigid, seened, uued allergeenid, mida me ei oleks osanud eales ette kujutadagi, kasvavad nendes paakides. Toksilised vetikad. Ja see on midagi, mida tasuks hoolega tähele panna – toksilised vetikaliigid.)

Osa sulfaatide sooli õhus näiteks muutub väävelhappeks ja langeb maale. Sama tee on titaani, kaadmiumi, alumiiniumi, baariumi, strontsiumi jt.  sooladel. Kõik nad mürgitavad maapinda ja kasu asemel tekib kaos, pinnase, vee, õhu saaste raske metallide sooladega….(https://podcasts.apple.com/us/podcast/001-chemtrails-the-sky-is-falling/id1133835109?i=1000491846171&fbclid=IwAR2VOJhZRW-TJmGLr4pmb2Qm3l6H0kG3VJ-tKot2KQNY2guGkvC4wcmhBoM)

Ka saastuvad taimed, loomad, õhk, pinnas, vesi… pritsitakse mitmete soolade, oksiidide segu, mille koostist ei avaldata. Meie tervisele on reaalne oht!!! Raskemetalle sellises koguses me iialgi ei vaja!

Mida meie tavalised inimesed teha saame, midagi ei saa ju – arvavad paljud….kuid KUI SA SAAD TEADLIKUKS, oled juba uuel häälestuse tasandil ja teadlikult teed valikuid, et end kaitsta…nii uskmuste, kui toidu, kui puhastuseks vajaminevate taimede, ainete valikul!!!

FOTOD geoengineeringust: https://www.facebook.com/geoengineering.watch.photo.gallery/

Fotod Tartumaal 2020 a 

Ps. Me puutume iga päev kokku rohkem kui 100 000 “uue” kemikaaliga nn. arenenud tööstusriikides…mis on viimase sajandiku jooksul keskkonda paisatud. Mõned neist on keemilised östrogeenid, mis võivad olla ohtlikud isegi ühe mijardiku grammiga. Lisaks paiskab tänapäeva tööstus keskkonda tonnide kaupa vabu raskemetalle, sh elavhõbedat, kaadmiumi, pliid, alumiiniumi, mis kõik leiavad lõpuks tee ka meie organismi. Liiklussaaste….hambatäidised…pestitsiidid…herbitsiidid

Raskmetallidest vabanemine on keeruline, kuid väga oluline. See võtab sageli väga pikalt aega, et neid kehast efektiivselt ja turvaliselt väljutada. Selle jaoks on mitmeid toite ja toidulisandeid, mis puhastumisele kaasa aitavad, NÄITEKS:


Looduslikud Tseoliidid seovad raskemetalle!

Mg-Bentoniit-tseoliit-savi: http://tseoliit-bentoniit.blogspot.com/

———————————————————————————————————

Erinevad merevetikad – spirulina, Atlandi punavetikas ehk dulse, klorella

koriander,
petersell,
väävlirikkad küüslauk ja sibul,
roheline tee,
lutsern,
kõrge kiudainesisaldusega toidud,
võilillejuur,
punane päevakübar,
lagritsajuur,

mustsõstra õied ja lehed
E- ja A-vitamiin,
seleen,
tsink,
asendamatud aminohapped, piparmünt

————————————————————————————————————

Tarbida iga päev järgmist viit asja:

Odraorase mahlaekstrakti pulber: tõmbab raskmetallid välja põrnast, soolestikust, pankreasest ja suguelundkonnast. Odraorase pulber valmistab elavhõbeda ette täielikuks absorbtsiooniks Spirulina poolt. Võtke 1-2 teelusikatäit segatuna vee või mahla hulka.

Spirulina: (eelistatavalt Hawaiilt):  tõmbab raskmetallid välja ajust, kesknärvisüsteemist ja maksast ning absorbeerib odraorase pulbri ekstraheeritud raskmetallid. Võtke 2 teelusikatäit segatuna vee, kookosvee või mahla hulka.

Koriander: siseneb sügavale raskesti ligipääsetavasse kohtadesse, ekstraheerides möödunud aegade raskmetallid. Segage üks tassitäis smuuti või mahla sisse või lisage salatile.

Metsmustikad: tõmbavad raskmetallid välja ajust. Samuti tervendavad ja parandavad kõik tühimikud, kust raskmetallid on eemaldatud, mis on eriti tähtis ajukoele. See on kõige võimsam toit Alzheimeri tõve tagasipööramiseks. Sööge iga päev vähemalt tassitäis.

Atlandi punavetikas (Palmaria palmata, ingli k dulse): seob elavhõbedat, seatina, alumiiniumi, vaske, kaadmiumi ja niklit, läbib vere-aju barjääri. Erinevalt teistest vetikatest suudab iseseisvalt elavhõbeda eemaldada. Siseneb keha sügavustesse, varjatud kohtadesse, otsides üles elavhõbeda, sidudes selle ja mitte vabastades enne, kui see kehast väljub. Sööge iga päev kaks supilusikatäit helbeid või samas koguses ribasid, kui see on lehtedena.

Optimaalseks mõjuks oleks hea tarbida kõiki viit toitu või toidulisandit 24 tunni jooksul. Kui te ei saa kõiki võtta, siis püüdke süüa iga päev kahte või kolme. Kõik need viis võimsat raskemetalle eemaldavat toitu jätavad kehasse olulisi toitaineid, parandamaks raskemetallide tekitatud kahjustusi ja taastades keha. Kui soovite erilist edu, lisage veel takjajuur. Tarbi pikema aja jooksul. Pole peaaegu midagi paremat, mida võiksite teha oma tervise heaks, kui eemaldada raskemetallid oma kehast

Raskmetallide Detox Smuuti

See smuuti retsept annab Sulle võimaluse 5 tervendavat koostisosa kõik ühes tarbida ühel söögikorral ja lihtsalt kiirelt valmides tuua oma igapäevasesse menüüsse. Joo seda smuutit igapäevaselt, et optimaalset kasu saada.

2 banaani 1 tass = 240ml 2 tassi metsmustikaid 1 tass koriandrit 1 tass apelsinimahl (värskelt presstitud) 1TL odraorase mahlaekstrakti pulber (Barley Grass Juice Powder) 1TL spirulina pulber 1 väike peotäis Atlantic Dulse vetikaid Vesi (valikuline)

0 VEREGRUPIGA inimesed üldiselt ei talu koriandrit!!! (jäta see välja siis)

Blenderda suure kiirusega kõik koostisosad ühtlaseks seguks, kui soovid vedelamat smuutit, lisa kuni 1 klaas vett. Naudi! Kogus: 1-2

—————————————————————————————————————-

Kasuta kuurina koos KORIANDRI tinktuur ja KLORELLA vetikas. (Ei pruugi igaühele sobida!)

—————————————————————————————————————–

KEHA puhastus DETOX pulber (Ecosh.ee) (Terviselaekas -10%):

KEHAPUHASTUS – DETOX – 7 väetaime

PÄEVANE ANNUS SISALDAB

4 spl (20g), 1 spl=5 g

Atlandi punavetikas 5 g / Odraorase mahlaekstrakti pulber 4,8 g / Spirulina 4 g

Metsmustika pulber 4 g / Võilille juure ekstrakt 1 g / Takjajuure pulber 1 g

Maarjaohaka seemne jahu (millest 150 mg silümariini)

 ————————————————————————————————

KESKKONNA HARMONISEERIJAD:

http://www.harmoniseerijad.ee/blog/matrx-44-hobedane-harmoniseerija-ja-chemtrails-mahavotmine?fbclid=IwAR1HJzsxdHkQ1BHZIewB7n3kQqgz_wg7BT-_p9u_cV1EEUD_8tjBhMtFnwo

———————————————————————————————————

PIIRIKIHIVESI: http://tervistagasi.eu/piirivesi/

————————————————————————————————————

www.tekabinet.ee (funktsionaalse arsti juhised raskemetallide teemal):

MetalPul:

https://www.researchednutritionals.com/product/metalpul-gmo-free/?doing_wp_cron=1557234127.1942129135131835937500

Parem tarvitada koos glutatiooni ja kiudaineterikka toidu ja veega…

————————-

Homeopathic Spray (seespidiselt)

www.Ravikunst.ee

Mycoplasma pneumonae 12X

Baryta carb 12X, Sabadilla 6X

Taraxacum 6x

Achillea millefolium 6X

Juglans nigra 6X, Solidago 6x

Quercus glandus spiritus 10x

Silybum marianum 6X

Echinacea Augustifolia – 6X

Cayenne 6X, Hydrastis 6X

 

 ————————————————————————————————————–

Jon Barroni retsept:

METAL MAGIC: http://www.nutristamina.cz/en/baseline-nutritionals/39-metal-magic.html

—————————————————————————————————————-

TRS on lühend nimetusest “Täiustatud toksiinide ja saasteainete eemaldamise süsteem” (Advanced Toxin and contaminants Removal System). See on toode, mida toodab USA-s otsemüügi firma Coseva ja see toode teeb tööd raskemetallide ja muude toksiinide eemaldamiseks kehas. See on neutraalse maitsega suu kaudu pihustatav lahus.

NB! KÜSI SAADAVUST JA HINDA! Teeme ühistellimusi!

aire.maria@gmail.com 

 ————————————————————————————————————-

Puhastuskuuridega võib väga suure tõenäosusega kaasneda puhastuskriis – Herxheimeri reaktsioon! Näiteks nahale vistrikud, punnnid, laigud, kõhulahtisus, peauimasus, ajutine sümptomite esinemise suurenemine jms. Läbige protsess nii aeglaselt, kui teie kehale sobib. Iga inimese väljutusorganid on erineva suutlikkusega, samuti verre paisatud toksiinide kõrvaldamise kiirus. Kui protsessid muutuvad liiga ägedaks, tee paus ja alusta mõne aja pärst uuesti.

Joo teadlikult iga keha kg kohta 20-30 ml sooja vett päeva jooksul või värskelt pressitud sidrunivett.


KA MMS oksüdeerib RASKEMETALLE!

https://www.youtube.com/watch?v=tS0AqOFPILk&fbclid=IwAR2AlDwTqNBPOzMkIG65xFjFeOWhjDis3_6jS3PF3ApIbfWAstOqF1egvY0


 

MIKROELEMENDID ON RASKEMETALLIDE ANTITOODID!

Ava lisafail terviseprobleemid – millised raskemetallid:

Optisalt igaks elujuhtumiks

———————————————————————–

Venemaa Meditsiiniakadeemia Inimmorfoloogia teadusliku uurimise instituudi ja Jena ülikooli toitumisinstituudi (Saksamaa) kasutada on unikaalsed ja sensatsioonilised patoanatoomilised uurimisandmed. Need kaks teadusasutust viisid esmakordselt maailmas läbi  katsed, millede eesmärgiks oli selgitada mikroelementide mõju ning nende defitsiidi patoloogilist toimet elavale organismile.

Uuringud viidi läbi teineteisest sõltumatult. Nende tulemused vapustasid aga kogu teadusmaailma. Need on avaldatud vene- ja inglise keeles välja antava ajakirja «Микроэлементы в медицине», (http://www.microelements.ru/kollegam/nauchny-zhurnal/

2001 aasta 2. numbris

Eksperimendi sisu: kasvajad ja kasvajasarnased moodustised kitsedel eksperimentaalse mikroelementoosi tingimustes.

Eksperiment ise seisnes selles,  et mitme aasta vältel oli loomade ratsioonist välja lülitatud ainult üks mikroelement. See tähendab, et organismis tekitati kunstlik süvenenud mikroelemendi puudus kuid muu toiduratsioon oma koostise poolest oli täpselt selline, mida loom vajas. Isegi selliste tingimuste korral tekkisid loomadel mõne aja möödudes haigused ja kui nad hukkusid, siis uuriti põhjalikult ühe või teise mikroelemendi puudusel tekkinud haigusi ja muutusi organismis. Kõigi katsegruppide loomadel (ainult 1 mikroelemendi defitsiit!) tekkisid organites ja kudedes põletikulised protsessid, kasvajasarnased moodustised, hea- ja halvaloomulised kasvajad järgmistes kudedes ja organites:

 • mittelakteeruvates piimanäärmetes leiti põletikke ja tsüstadenoome;
 • neerupealistes – koore ja säsi adenomatoos;
 • munasarjades – põletikke ja hulgaliselt follikulaarseid tsüste;
 • kõhunäärmes – põletikud ja endokriinse osa ehk Langerhansi saarekeste rakkude halvaloomuline areng
 • endomeetriumis – näärmete hüperplaasia või isegi tsüstiline hüperplaasia
 • nahas – hüperplaasia ja põletikulised protsessid
 • tüümuses(harknääre) ja kilpnäärmes – hüpotroofia ja hüperplaasia
 • rasvade ainevahetuse häired (rasvumine, maksa tsirroos, müokardi tsirroos);
 • süsivesikute ainevahetuse häired
 • mineraalainete ainevahetushäired (kaltsiumi ja raua omastumine)

Loomadel tekkisid järglaspõlvkonnal mikroelementide defitsiidi tõttu järgnevad probleemid:

 • alakaalulisus
 • munandite, munandimanuste ja seemnejuhade puudulik areng
 • veresoonkonna puudulik areng
 • song
 • maksa ja neerupealiste kaasasündinud tsüstid
 • kaasasündinud mikrolementide defitsiit jne.

Arvukad kaasasündinud probleemid muutsid kitsetalled elujõuetuteks ning varsti peale sündimist nad ka surid. Uuringute käigus leiti kõikidel mikroelementide defitsiidiga katseloomadel onkoloogilisi probleeme ning erinevaid arenguhäireid. Katse tõestas, et mikroelementide krooniline puudus tekitab:

Ø organismi vastupanuvõime langust ja immuunsüsteemi töö nõrgenemist.

Ø endokrinopaatiat (endokriinsüsteemi näärmete talitushäired, mis tekivad hormoonide moodustumis-, transpordi- ja omastamismehhanismide puudulikkusest)

Ø fermentopaatiat (fermentide täieliku puudumise või aktiivsuse languse tõttu tekkinud haigused ning patoloogilised seisundid)

Ø põletikulisi protsesse organites ja kudedes.

Ø kasvajaid, vähkkasvajad sealhulgas.

 

Mitte ükski füsioloogiline protsess organismis või informatsiooni ülekanne geenidelt rakkudele ei saa organismis toimuda ilma mikroelementide: 

tsink, seleen, jood, mangaan, kroom, vask ja räni osaluseta.

Tsink omab toksiinide- ja viirustevastast toimet, osaleb regeneratsiooniprotsessides ning suguhormoonide tootmises.

Seleen pidurdab põletikulisi- ja kasvaja-protsesse ja osaleb türoidsete hormoonide sünteesis.

Mangaan ja kroom pidurdavad allergiliste reaktsioonide arengut ning osalevad nais-suguhormoonide sünteesis.

Jood osaleb kilpnäärme hormoonide sünteesis ja kõikide kudede rakkude kasvuprotsessis ning mõjutab väga paljusid ainevahetusprotsesse.

Vask omab antibakteriaalseid ja seenevastaseid toimeid, pidurdab pärmseente arengut ning tugevdab terve rea ravimite mikroobidevastast toimet. Ränil ning kõikidel tema ühenditel on omadus „meelitada“ enda külge viirusi, baktereid, patogeenseid kokke, trihhomonaade ja seeni.

Mikroelementide defitsiit on ohtlik seetõttu, et ta ei anna väga pikka aega mitte ühtki kliinilist sümptomit. Vereanalüüs mikroelementide puudust ei pruugi näidata, kuid samal ajal organites on defitsiit juba kriitiline. Sellist seisundit kutsutakse varjatud ehk latentseks näljaks. „Varjatud mikroelementide nälja“ foonil muutuvad organite funktsioonid (langeb hormoonide-, fermentide- ja teiste ühendite tootmine, nende töökoormus suureneb, nende „kulumine“ kiireneb) ja tekivad häired organite kudedes, hakkavad arenema haigused, mida on vaja ravida puudu oleva mikroelemendi manustamise teel.

Eluks vajalike mikroelementide defitsiidi korral hakkavad ladestuma metallid-antagonistid: tina, kaadmium, alumiinium, arseen, plii, elavhõbe jt., mis omakorda kutsuvad esile haiguslike protsesside arenguid. 

Lisaks otsesele toksilisele toimele, blokeerivad raskemetallid hormoonide tootmist näärmetes, mis viib hormonaalregulatsiooni häirumiseni. See kutsub esile erinevaid immuundefitsiite ja kasvajalikke- ning onkoloogilisi protsesse.

Plii pärsib kilpnäärme-, hüpofüüsi-, neerupealiste hormoonide sünteesi, soo-omaste steroidide tootmist, meeste viljatust ning iseeneslikke aborte naistel.

Alumiinium pidurdab immuunsüsteemi töövõimet (T-lümfotsüütide ja makrofaagide funktsionaalsuse langus).

Kaadmium mõjub toksiliselt munanditele (kahjustab veresooni ja isheemia teke), hüpotalamuse-hüpofüüsi regulatsiooniprotsesside häirumist ja kasvajate teket.

Elavhõbe mõjub toksiliselt immuunsüsteemile, onkoloogiliste rakkude arengut, loote väärarengut.

Kahjulike raskemetallide ladestumine hakkab toimuma juba platsentas.

Mikroelementide defitsiit (ja raskemetallide ladestumine) on iseloomulik paljudele haigustele ja patoloogilistele seisunditele. Ümarussidega (askariidid, naaskelsabad, piugussid, ankülostoomid, trihhinellid) nakatumist esineb tunduvalt sagedamini inimestel, kelledel on mikroelementide defitsiit (sagedased on juhud, kus helmintoosidega kaasneb kilpnäärme alatalitus). Mangaani-, kroomi- ja vasepuudusel suureneb risk nakatumiseks lameussidega(kassi tagaraiglane, siberi tagaraiglane  jt, opistorhidega ja klonorhidega). Samal ajal täheldatakse defitsiiti ka hormonaalse balansi häirete korral. Räni defitsiit viib organite parasitaarsete kahjustusteni.  Krooniline mikroelementide puudus viib selleni, et organism ei suuda reageerida parasiitide sissetungile.

Uuringud tegid kindlaks, et joodil, seleenil, mangaanil, tsingil, kroomil ja vasel on  antiparasitaarsed omadused.  Mikroelementide puudujäägi kõrvaldamine kiirendab tervenemist. Mikroelemendid aktiveerivad looduslikud eneseregulatsiooni mehhanismid, mis viivad organismi immuunreaktsioonide täieliku taastumiseni. Mikroelementide olemasolul taastuvad kudede regenaratsiooniprotsessid, hormoonide tootmine jne.

Teadustootmiskoondis „Optisalt“ on välja töötanud ja toodab mitut naturaalset preparaati – Metosept, Vitanorm, Baktrum, Maksifam, Imkap, Cromazin, Zimed, Regesol jt. Nende preparaatide koostisse kuuluvad antiparasitaarsete taimede kompositsioonid, biosorbendid, antioksüdandid ja teised bioaktiivsed ühendid. Tänu kaasaegsete krüogeensetele tootmistehnoloogiatele, säilivad neis ühendites naturaalsed, kergelt omastatavad (elusad) mikroelemendid.

Moskva riiklik stomatoloogiaülikool ja Venemaa Teaduste akadeemia juures asuv arengubioloogia instituut viisid läbi nende preparaatide kliinilised uuringud: «Kudede reparatiivne regeneratsioon taimsete preparaatidega», mis näitasid, et nende kompleksne kasutamine suurendas põletikukoldes tendriliste rakkude-, makrofaagide-, neutrofiilide- ja basofiilide hulka. Saadud andmete analüüs tõi järelduse: taimsete komplekside kasutamine stimuleerib kaasasündinud immuniteeti, soodustab raku- ja humoraalse immuniteedi aktiveerumist ning soodustab kudede regeneratsiooni.

Lugupidamisega

Mati Rebane / MTÜ Heatunde


Raskemetallidest puhastumisel jätate viirused metallidest, mida neile meeldib süüa, ilma ja nad surevad ära, vabastades teie keha viiruspatogeenidest. Kui teil tekkis küsimus, milliseid metalle viirustel ja muudel haigustekitajatel meeldib hommikusöögiks süüa, siis on siin hea loetelu viitamiseks:
 
“Patogeeni igapäevased nõuded …
Adenoviirus – (praegu pole teada)
Aspergillus (seen) – koobalt, kroom, nikkel
Chaetomium (seen) – strontsium
Clostridium – nikkel, koobalt
Tsütomegaloviirus (CMV) – strontsium
E. coli – vanaadium, molübdeen, mangaan, kroom, nikkel
Epsteini Barre Virus (EBV) – alumiinium
Gripp (A & B gripp) – vanaadium
I ja II herpes – plii
HIV – kuld (tuuma külge kinnitatud), strontsium (kinnitatud pöördtranskriptaasi külge)
Mumps – mangaan, vask, tsink
Mycobacterium avium / cellulare – strontsium, vanaadium
Mycobacterium tuberculosis – strontsium
Mükoplasma – strontsium
Norcardia (Parkinsoni tõbi) – titaan, tantaal
Penitsillium (seen) – vask
Pneumocystis (koktsiidid) – strontsium
Prioonid – kuld, ruteenium
Pseudomonas aeruginosa – strontsium, kuld
Salmonella enteridiit – kuld, ruteenium, molübdeen
Salmonella typhimurium – kuld, ruteenium, molübdeen
Salmonella paratyphi – kuld, ruteenium, molübdeen, rubiidium
Staphylococcus aureus – kroom
Streptokokk G – kroom, vanaadium, nikkel
Streptococcus pneumoniae – kroom, strontsium
SV 40 – kroom, strontsium, kuld
Pärm (leib ja alkohol) – kroom, nikkel, koobalt …
Allikas: Our pathogens’ daily requirements (from the book: “Prevention Of All Cancers” by Hulda Clark pg. 225)

NB! Antud materjal aegapidi täieneb.

Aire.maria@gmail.com