Rakumineraal Calcium Fluoratum (kui veresooned ja kapillaarid probleemiks)

Saksa firma ORTHIM rakumineraal NR 1 (suus imetavad tabletid) ja Calcium fluoratum kreem NR 1 välispidiselt probleemsetele kohtadele veresoontel-kapillaaride joonistele.

 

Calc fluor / 400 tbl / 23 eur

 Kaltsium fluoriidi on eriti rikkalikult luustikus, hammastes, veresoonte seintes, lihastes ja sidekoes. See koesool tugevdab nõrku, hapraid luid ja viletsat hambaemaili ja võib parandada kondi väljakasvamisi, selliseid nagu kukekannused. Calc fluor kasutatakse laialdaselt koe elastsuse taastamiseks, kui see on lõtv või liiga kangestunud. Seda on soovitatud ka naha lõhede ja pragude korral, ja kui nahk on muutunud paksuks ja tugevaks. See võib aidata songavalude ning ülepingutatud ja kangestunud kõõluste puhul. Calc fluor võib aidata hemorroidide ja veenilaiendite korral. Niiske ilm võib halvendada sümptomeid, samal ajal soojus ja massaaz võivad leevendada sümptomeid.

Seega soovitatakse: lihaste nõrkus, kehv vereringe, hammaste lagunemine, kehv hambaemail, mõranenud nahk, kahjustatud kõõlused, luud, lihased; varikoossed veenid (veenilaiendid), kõhukinnisus, seljavalu, ekseem, pärakuveenikomud, veritsevad igemed ja krooniline põskkoopapõletik.