Puhastuskuur rakumineraalidega 6/10/12

Sulphuricumi kuur

Sulfurikumi kuur on puhastava toimega ning parandab rakkude ainevahetust.

(Soovitav teha ka parasiiditõrje järel)

Saksa kirjanik ja koolitaja Günther H. Heepen soovitab teha Sulphurikumi kuuri, mis võiks olla 10-14 päeva pikk. Sel ajal peaks kõik muud rakumineraalid kõrvale jätma ja kasutama ainult nr 6 Kalium sulphuricumi, nr 10 Natrium sulphuricumi ja nr 12 Calcium sulphuricumi.

Hommikupoole: võtta nr 12 Calcium sulphuricum / 5-10 tabletti kuuma vee joogina. Lastele kuni 14 a. 5 tk.

Pärastlõunal: võtta nr 10 Natrium sulphuricum / 5-10 tabletti kuuma vee joogina. Lastele 5 tk.

Õhtul: võtta nr 6 Kalium sulphuricum / 5-10 tabletti kuuma vee joogina. Lastele 5 tk.

Valmistamisõpetus: Lasta vesi keema. Võtta klaas, panna põhja tabletid, kallata kuum vesi peale (niipalju kui jaksad lonkshaaval ära juua, näiteks pool klaasi või veidi rohkem), segada vaid plast või puu lusikaga. Igat lonksu hoida suus kuni minut, liigutada keelt lonksu sees, et imenduks hästi ja siis tasakesi alla neelata. Nii lonksutada tasapisi terve kogus. Toidust hoiduda 15-20 min.

Lisaks võiks õhtuti võiks teha maksa soojendamist kas: – nr 6 mineraali „pudruga“ (leotada tabletid väheses vees ja panna pudru maksa kohale); – niisutada rätik tablettide leotusvedelikus ja niiske rätik panna maksa kohale; – või kasutada nr 6 kreemi. Lõpuks võiks sooja rätiku või salli ümber kere siduda. Kellel on kodus ahi või kamin, võib istuda 15 min selle ees mõõdukas kauguses ja lasta elava tule soojusel maksa piirkonnale mõjuda. Paljale nahale. Kindlasti on hea asetada maksale ka lihtsalt sooja kotti õhtuti 15-20 min.

Sel ajal vaja juua 1,5-2 l vedelikku päevas.

Puhastuskuurid on eriti tõhusalt toimivad kahaneval kuul. Kui teile vähegi sobib tehke siis, kuid muidugi võib teha ka muul ajal.

Kuuri maksumuse arvestuseks: Terve purk rakumineraale – 400 tbl Saksa firma Biomineral GmbH maksab 23 eur (müüa saame väiksemas koguses plastlusikaga lugedes mini-grip kottidesse).