BIORESONANTS – vaatlusuuring (ka parasiitide)

„Tänapäeval on seoses globaalsete kliimamuutuste, ökoloogilise tasakaalu nihkumise ning inimeste ja loomade mobiilsuse suurenemisega taas väga oluline omada häid parasitoloogia-alaseid teadmisi. Haigestumisjuhtumite arv ammutuntud ohtlikesse parasiithaigustesse (malaaria, skistosomiaas (parasiitussike naha kaudu) jt) on viimasel aastakümnel pigem suurenenud kui vähenenud. Seoses AIDSiepideemiaga on huviorbiiti tõusnud mitmed seni vähetuntud haigustekijatajd (Cryptosporidium, Pneumocystitis, Enterocytozoon jt), mis kahjustavad ainult nõrgenenud immuunsüsteemiga inimesi.“ („Inimese parasitoloogia“, 2007, autorid: Raivo Masso, Anu Saag, Marika Masso)

 

KLIKI PALUN SIIA:

http://tervistagasi.eu/parasiitidest-lahemalt-tasub-teada-see-ei-ole-vaid-arengumaade-teema/

TÜ parasitoloogia õppematerjalid I kursusele: http://biomedicum.ut.ee/~dyyna/

Koerasolkme elutsükkel:

Koeraviigi elutsükkel:
Väga kainestav video! Saate teada, kuidas saame nakkuse….

 

Zaperdamine – ZAPPER-seade parasiitide vastu:

http://tervistagasi.eu/zapper-zemba-zapper-seade-parasiitide-vastu/

——————————————————————–

Bioresonantsteraapia

Bioresonantsteraapia tegemiseks kasutatakse aparaati MSAS professional.

* Dr Reinhard Voll – resonantsseadme looja, kes hakkas kasutama hiina meridiaanide punkte ja avastas ka ise uusi- homöopaatia looja.

* Dr Doglas Leber – arvutitega liidetud resonantsaparaatide „isa“.

Bioresonantsteraapia eesmärgiks on selgitada välja terviseprobleemide põhjused ja need seejärel neutraliseerida. Selle meetodi aluseks on teaduslik fakt, et enne organismis toimuvat biokeemilist reaktsiooni toimub alati elektromagnetiline võnge. Muutes võnkeid, muutub ka biokeemiline reaktsioon ning algab tervenemine.  MSAS aparaaadi vahendusel on võimalik mõõta ligi 65000 erinevat võnkesagedust. Protseduur aparaadiga on valutu. Testimisel kasutatakse sõrmedel ja varvastel asuvaid akupunktuuri punkte, mis on meridiaanide kaudu ühenduses neile vastavate organitega ning võimaldavad määrata organite tervislikku seisundit. Protseduuri käigus saab välja selgitada, millised bakterid, viirused, toksiinid häirivad organismi tööd ja seejärel on võimalik häirijate mõju vähendada.

Tervise tasakaalutust võivad põhjustada mitmed tegurid:

* hallitusemürgid (ladestuvad liigeste ümbrusesse ja näärmetasse)

* vaktsineerimisega kaasa tulnud lisaained või sünteetilised vaktsiinid

* parasiidid (kes tulevad inimesele – munade või vastsetena, kas toiduga, õhuga või naha kaudu)

* bakterid, viirused

* seened

* algloomad – amööbid, polüübid, meduus

* raskemetallid

* erinevad ravimid

Testida saab igas vanuses inimesi. Südamestimulaatori korral toimub testimine juuksekarva kaudu. Juukse kaudu saab testida ka imikuid, väikelapsi ja kõiki kes ei soovi ise protseduuril osaleda. Peale inimese on võimalik testida lemmikloomi, kontrollida vee kvaliteeti ja määrata toidu taluvust.

———————————————————————-

VAATLUS-UURINGUD aparaadiga Sensitiv Imago: 

http://tervistagasi.eu/bioresonants-uuringud-usa-programm/