OXY-POWDER

Hapnikupõhine sooltepuhastus!

oxypowder

 

 

Uudis neile, kel suureks probleemiks kõhukinnisus või kes soovivad puhastada soolestiku eelmise aasta „jamast“!

 

Maailmas on tuntust kogunud uus, ohutu hapnikupõhine soolepuhastustoode „OxyPowder®“. Tegemist ei ole tavapärase apteegis müüdava või taimse lahtistiga, mis „lööb põhja alt“ ja põhjustab soolestikule pigem vaevusi kui et mõjub positiivselt.

Lisaks soolesisu tühjendamisele, vabastab „OxyPowder®“ järk-järgult ka sooleseintele kogunenud taaga, mille moodustavad peamiselt erinevad toksiinid ja jääkained, mida soolestik ise pole suutnud eemaldada.

Soolte puhastuskuur kestab vaid 7 päeva ning ei takista tööl käimist või muid igapäevaseid tegevusi, kui WC asub vajadusel piisaval kaugusel.

Sobib suurepäraselt kõhukinnisuse korral.

5 peamist põhjust, miks valida „OxyPowder®

  1. „OxyPowder®“ kasutab järk-järgult vabanevat hapnikku, et õrnalt ja ohutult puhastada ning toksiinidest vabastada kogu seedetrakt – mitte ainult käärsool!
  2. Loob soolestikus soodsa keskkonna sõbralike probiootikumide kasvuks.
  3. Vähendab ebamugavaid kõrvalnähte, mis võivad tuleneda seedeprobleemidest, nagu nt puhitused, meeleolu kõikumised, seljavalu, peavalu, isutus, halb hingeõhk, ebameeldivad kehalõhnad, kõhulahtisus, energiapuudus, juhuslik kõhukinnisus! Kas kannatate mõne loetletud probleemi käes?
  4. Inimese seedetrakt on ca 7m pikk ning on pindalalt võrdne tenniseväljakuga.  40.-daks eluaastaks võib keskmisel inimesel seedetraktis olla 4,5 – 9kg rasket tihenenud ja kokkupressitud jääkmaterjali. „OxyPowder®“ on loodud seda väljutama leebelt ja ohutult.
  5. Tuhanded rahulolevad tarbijad kogu maailmast on andnud toote kohta palju head tagasisidet.

Proovi „OxyPowder®-it, mis on riskivaba ning tunne end jälle puhtana! Sul ei ole midagi kaotada, v.a. toksiinid – see on garanteeritud!

Huvi korral loe lisaks: www.oxykapsel.blogspot.com.ee

või pöördu ühistellimuse vormistamiseks:

TARTU aire.maria@gmail.com    

TALLINN ravikunst@gmail.com

1-purk „OxyPowder®“ 120-kapslit 50-eurot

(koos saatekuluga)

——————————————————————–

KASUTUSJUHEND:

oxypowder-kasutusjuhend-v2-2017