Miks MMS ei toimi?

Lugedes postitusi tekkis soov edastada mõned tähelepanekud, mida Jim Humble oma MMS raamatus on maininud ja ka rõhutanud. Peamise rõhu asetan isiklikult sellele, miks MMS ei toimi, aga on ka muid tähelepanekuid. Mis puutub aga hindadesse, siis nt 99.9% farmatseutilise DMSO tootmine ongi palju kulukam kui Venemaalt saadaval mitte nii puhtal 99% dimeksid nimega tootel (seega odav ei pruugi mõnikord olla kasulikum).

Kõigepealt siis e-raamat …

MMS Health Recovery Guidebook (2016)

Jim Humble with Cari Lloyd

… mis on krediitkaardiga ostetav lehelt https://jimhumblebooks.co/ 

Mõningad tõlgitud väljavõtted …

  • –          –          –          –          –          –          –          –          –          –          –          –

„Vastutusest loobumine

See raamat on täis alternatiivseid tervise rehabilitatsiooni protokolle. Iga isik vastutab isiklikult oma otsuse eest, kas ja kuidas ta seda teavet kasutab või kas ta taotleb ametlikult tunnustatud arstiabi või mitte.
Selles raamatus sisalduv informatsioon on rangelt haridusalastel eesmärkidel. Miski selles raamatus ei tähenda arstiabi ega ravi.

Toidud ja joogid, mis välistavad MMS-protokolli kasutamise (lk 56)


Kui kasutate MMS-i, vältige alkoholi, šokolaadi, kohvi, kofeiinivaba kohvi ja -jooke, teed (must, roheline ja palju taimseid teesid) piima, kookosvett, apelsinimahla, mandariini mahla või mis tahes jooke, millele on lisatud vitamiin C (askorbiinhape).


Ärge võtke toitu ja toidulisandeid, mis on eriti suured antioksüdandid, kuna need tühistavad MMS-i toime.Konkreetse protokolli korral on parem oodata, kuni olete oma MMS-i annused lõpetanud eelnimetatud toitude tarbimisele eelneval päeval või võtke neid esimest korda hommikul, seejärel oodake enne MMS-i doseerimise alustamist kaks tundi. Lahustage need vähemalt kaks tundi pärast viimast päevaannust või kaks tundi enne päevase annuse alustamist.

Kui te võitlete raske haigusega, võite peatada toidulisandid kõik koos mõneks ajaks, nagu on selgitatud jaotises Toidulisandid ja HRP.

Märkus: Kuigi tee on “keelatud” loendis, siis on siiski mõned (mitte kõik) ravimtaimed, mis sobivad MMS-iga.

Kui MMS-i abil soovitud tulemusi ei saada, võib see olla näitaja, et haigust põhjustab hallitus/seen ja see oleks signaal, et tegeleda tuleb  põrnaga.

● Kui võtate MMS-i suu kaudu ja teil tekib põletustunne või kõrvetiste tüüpi tundmine, siis see võib viidata sisemise hallitus/seente olemasolule.

Kui ülaltoodud reaktsioonid ilmnevad, võib hallitus/seeneprotokoll parandada põrna olukorda. Põrn peseb kehast välja mikroorganismid (nii elus kui surnud). Allpool esitatud protseduur on paljude inimeste jaoks osutunud edukaks.

Hallitus/seeneprotokollis sobib kasutada mitmeid savisid: Aztec savi, bentoniit savi (eelistatud on savi Prantsusmaalt). Aztec savi, mida nimetatakse ka bentoniitkiviks, tavaliselt tapab hallituse/seeni, mida MMS ei hävita. Seega, kui me kaotame hallitus/seene (põrnaga seotud), siis teised patogeenid kaotavad oma “hallituse kaitse” ning MMS suudab siis neid ka hävitada.

Alati pea meeles, et on hädavajalik järgida MMS-i kolme kuldreeglit. Teie enda keha ütleb teile, missugune teie isiklik ideaalne annus on. Enamik inimesi ei jõua kunagi maksimaalse annuseni. Maksimaalsed annused ei ole eesmärgid. Need annused võivad olla vajalikud mõnedele, kuid mitte teistele.

Mitmesugused patogeenide või toksiinide kogused võivad kaasa aidata erinevate reaktsioonide tekkimisele. Mitmed asjaolud ja tingimused võivad mõjutada seda, kui palju MMS-i saate võtta. Sellepärast on tähtis pöörata tähelepanu signaalidele, mida teie keha teile annab.

Iga inimene on erinev, mõnedel inimestel võib olla vaja kiiret lähenemist või suuremat annustamist, teistel võib juba väike annus tulemusi anda. Nagu ma varem mainisin, on mõned inimesed, kellel on kaugele arenenud vähk, tunda hästi ainult MMS-i 1-tilga doosiga iga tund.

Oluline on märkida, et paljudel terviseprobleeme kajastavatel veebisaitidel on mitmesuguseid protokolle ja annustamissoovitusi (kasutades MMS-i). Paljud nendest saitidest ei ole täpsed ja annavad teavet, mis ei ole tulemuslik. … Soovitan teil järgida käesolevas raamatus esitatud juhiseid, mis on minu kõige ajakohasem teave.

Mis neutraliseerib MMS-i kehas: Kohv, kofeiinivaba kohv, kofeiinitooted, mõned taimeteed, piim, alkohol, kookospähklid, apelsinimahl, mandariini mahl ja kõik C-vitamiini või askorbiinhapet sisaldavad mahlad otse neutraliseerivad MMS-i. (C-vitamiin, mida looduslikult puuviljades ja köögiviljades leidub mõõdukates kogustes, on OK.) MMS-i protokollide ajal ei tohi võtta toitu ja toidulisandeid, milles on erakordselt suurtes kogustes antioksüdante.

Täiendavate ravimite võtmine MMS protokolle kasutades: Vitamiinid, mineraalained ja muud toidulisandid tuleks MMS protokollide ajaks peatada. See hõlmab eelkõige antioksüdantide rikast toitu. MMS eemaldab mürgid ja hävitab patogeene kaitsvad osised. Seejärel tapab patogeenid ja see ravib. Toidulisandid mitte ainult ei aita keha, vaid nad söödavad ka patogeene. Sel põhjusel võivad toidulisandid aeglustada tervise taastumist või isegi peatada täielikult.

Varasemad ravimeetodid: meil on olnud inimesi, kellel on olnud mitu kemoteraapiat, kiiritusravi ja operatsiooni, mis raskendab tervise taastamist. MMS-il on lisakoormus mürgiste kemoteraapiaravimite eemaldamisel. Sellisel juhul kahjustatakse tavaliselt immuunsüsteemi ja erinevate elundite eemaldamine muudab taastumise natuke pikemaks või tihti märgatavalt pikemaks. Seepärast võib eelnev raviviis, olenevalt kogusest, tervise paranemist pikendada. Võib juhtuda, et see jääb oodatust kauemaks.

Kui teil on kõik tunnused positiivsed, aga vereanalüüs näitab probleemi, siis on veretest tõenäoliselt vale. HIV-i / AIDS-i, C-hepatiidi ja mõnede teiste haiguste korral, võib vere viiruse arv olla väga suur. See on alati hea näitaja selle kohta, et MMS töötab ja loend varsti väheneb. Mis juhtub, kui MMS hävitab viirused? Valged verelibled jätkavad surnud või surevate viiruste neelamist. Kui see juhtub, kasvavad rakud üha rohkem täidisega, kuni nad lõhkevad, vabastades suures koguses surnud/suremas viirusi. Need surnud/surevad viirused loetakse viiruskoormusesse. Kui see puhastusprotsess on lõpule jõudnud, langeb viiruskoormus nulli. Kui MMS-i kasutav isik ei mõista seda, võib ta arvata, et ta ei parane ja võib MMS-i kasutamise lõpetada.

Kuid ennekõike loeb see, kuidas te ennast tunnete. Kui energia taastatakse ja haavad kaovad, võite suuresti teada, et olete tervendatav või vähemalt, et te paranete.

Vaktsiinid. On teada, et vaktsiinid sisaldavad tihti mitmesuguste haiguste nõrkade patogeenide hulka. Paljud neist haigustest võivad keha aktiivselt mõjutada. Lisaks haigusele on teada ka see, et enamik vaktsiine sisaldavad elavhõbedat ja muid väga mürgiseid kemikaale. Siiski oleme alati näinud, et MMS-i protokollid võtavad lõpuks vaktsiini põhjustatud mürgid ära ja seejärel taastatakse tervis. Kui peate MMS protokolli ajal vaktsineerima, soovitaksin teil järgida vaktsiiniprotseduuri vaktsiini kättesaamise päeval (vt lk 173) ja seejärel jätkata MMS protokolli kasutamist. Üldiselt saab MMS enamiku või kõigi vaktsiinide negatiivsest mõjust üle.

Enesepettus: Inimesed võivad petta end mõttega, et tunnevad ennast hästi, kuid on tegelikult endiselt haigeid. Nad peaksid võtma isikliku vastutuse oma tervise eest ja jätkama protokollidega, kuni kõik sümptomid on kadunud, olenemata sellest, kui kaua see kestab.

Kloor ja fluoriid: need kaks mürki on paljudes maailma üldistes veesüsteemides. Mõlemad on mürgised ja mõlemad on kantserogeensed (vähki põhjustavad). Vähemalt võib MMS protokolli järgimine fluoriidi või kloori sisaldava vee abil aeglustada taastumisprotsessi. Palun kaaluge pöördosmoosi vee, destilleeritud vee või pudelivee kasutamist, mis ei sisalda ühtegi nendest mürgistest ainetest.

Alustamisprotseduur seisneb MMS-i võtmises väga väikestes annustes, alustada ühe tilga annusega nelja päeva jooksul. (Sellest reeglist on erand, vaata lk 82.) MMS surmab haigust, kuid kui te liigute edasi liiga kiiresti, siis surnud haigustekitajate mürgid (mis tahes haigust tekitav aine) tekivad kehas kiiremini kui keha suudab neist vabaneda. Need mürgid võivad põhjustada peamiselt iiveldust, oksendamist või kõhulahtisust, mõnikord võib esineda ka muud stressi, nagu näiteks ekstreemne väsimus. Seda nimetatakse Herxheimeri reaktsiooniks.

DMSO (dimetüülsulfoksiid 99,9%) on õrn, kuid võimas tervendav aine. See on tuntud kandelahusti, mida kasutatakse alates 1955. aastast laialdaselt. Suukaudselt manustatuna on seda trombide lahustamiseks kasutatud, samuti siirdamisel vajalike kehavedelike transportimiseks, kuna DMSO ei kahjusta kudesid vaid soodustab paranemist, suurendades vigastuse piirkonna verevarustust.

DMSO-l on mõnevõrra ebameeldiv lõhn ja maitse, aga farmatseutilist DMSO-d on kirjeldatud kui peaaegu lõhnata ja halva maitseta. Seda võib leida internetist ja mõnest apteegist, kuid tootmiskulud on oluliselt suuremad kui mitte nii puhtal DMSO-l.

DMSO-Allergy Test (lk 59)

Väga vähesed inimesed, tavaliselt nõrga maksaga, on allergilised DMSO suhtes. See test aitab kontrollida, kas te olete allergiline või mitte.

> Kasutage tavalist vett (ärge kasutage seepi) ja peske ja kuivatage oma käed (küünarnukist ülalpool või allapool).

> Lisage 1 tilk DMSO-d (puhta sõrmega) oma käele ja hõõruge see sisse.

> Laske DMSO-l ligikaudu 15 minutit toimida.

Kui teie maksa piirkonnas 24 tunni jooksul valu ei esine, on tõenäoliselt ohutu kasutada DMSO-d, mis kehtib 999 inimese kohta 1000-st.

Aruannetes on kajastatud, et DMSO ei ole kunagi põhjustanud inimesele mingisugust püsivat kahju.

> Kui kasutate DMSO-d palja käega, ärge kasutage küünelakki. DMSO on lahusti, mis mitte ainult ei lahusta, vaid kannab ka mürgiseid koostisosi läbi naha organismi. DMSO rakendamiseks võite katta oma käe plastikust võileivakotiga (seda tüüpi plastik üldiselt sobib DMSO käsitsemiseks).

Ärge kasutage tavalisi kindaid (kummi, lateksi jne) DMSO-ga. See võib kindaid lahustada. Isegi natuke lahustades võib DMSO kummi või lateksi kehasse edasi transportida.

HOIATUSED

Ettevaatust: Ärge kunagi kasutage DMSO-d klistiiriks! Miks? Käärsoolel on palju toksiine, mida keha loputab välja. Kui paigutate DMSO käärsoolde, võite mõned neist toksiinidest tagasi vereringesse viia.

Ärge laske DMSO-l kokku puutuda kaltsiumhüpokloritiga (MMS B pudel). See põhjustab kohese põlemise suure kuumuse ja leegiga.

… „

Tõlke lõpp Jim Humble raamatust MMS Health Recovery Guidebook (2016).