Zappereerimise mõju soodustavad (ravid)
Hulda Clarki zapperdamisjuhendis soovitatakse pärast zapperdamist võtta L-tsüsteiini ja seedeensüüme, et kiirendada surnud parasiitide (usside) väljutamist. Nii ennetatakse kõhukinnisust ja peavalu.
Zapperdamise mõju soodustavad veel sooleparasiitide vastane kuur ja soolestiku läbipesu. Ka igasugune muu keha puhastus soodustab paranemist. Hulda Clarki raamatus “Kõigi haiguste ravi” leidub neerude ja maksa puhastamise õpetus.
ZAPPERDAMINE AITAB PALJUDE TÕBEDE PUHUL
Zapperdamine hävitab kehast parasiidid, baktereid ja viiruseid, mistõttu on zapperdamisest abi kõigi vaevuste korral, mille põhjustajaks on nimetatud mikroorganismid (lisainformatsiooni saab Hulda Clarki raamatust “Kõigi haiguste ravi”.
Eriti hästi aitab zapperdamine gripi vastu võitlemisel. Sageli kaob gripp mõne tunni jooksul. Kui gripp ei kao zapperdamise tulemusena, tuleks puhastada sooletik seal pesitsevatest suurtest parasiitidest või uurida, kas patsient on tundlik hallitusseente või formaldehüüdi suhtes. (Zapperi mõju ei ulatu kahjuks soolestikuni).
Ka erinevad algloomadest põhjustatud infektsioonid nagu malaaria (Plasmodium sp.) ja unitõbi (Trypanosoma sp) kaovad ega põhjusta enam kaebusi. Paljud sääskede ja kärbestega levivad algloomad on peidus keha rakkudes ja kudedes, samuti kehas leiduvates suurtes parasiitides. Kui algloomadest põhjustatud infektsioon püsib hoolikast zapperdamisest hoolimata, küsi oma terapeudilt nõu, kuidas hävitada suured parasiidid.
Paljudel patsientidel on õnnestunud saada zapperdamise abil Herpesviirus kontrolli alla, nii et see enam ei häiri. Herpest peab zapperdama kohe, kui võimalik sümptom väljendub. Vähehaaval viirus kehas väheneb ega tekita enam ville.
Häid tulemusi on saadud zapperdamisega ka mitmete pikka aega kestnud põletike ja valude ravimisel.
HAMMASTE ZAPPERDAMINE
Vajuta sagedusnupp alla väikese metallivärvi KLAMBRI suunas. Keri hambaotsiku varre ümber majapidamiskilet, et vars püsiks puhtana ja seda on siis ka teistel meeldivam kasutada. Hambaotsiku poolt saadetav 1kHz suurune magnetlaine tapab ka ise varrel leiduvad bakterid ja teised haigusetekitajad, mistõttu seda pole vaja kasutamise järgselt desinfitseerida.
Ühenda hambaotsik zapperiga ja vajuta lüliti ON positsioonile.
Hoia hambaotsiku otsa hamba pinnal või igemel vähemalt 5 minutit. Zapperda kõik hambad, vähemalt ühte 5 minutit, kuid parem kui iga hamba külge 5 minutit. Zappereeri ka igemed ja lõualuu puuduolevate hammaste kohast.
Zapperdamine ei ole tavaliselt tuntav ei hammastes ega lõualuus, kuid eriti probleemsete hammaste puhul võib tunda mõnikord tugevat valu või teravaid, tuntavaid tuikeid. Valusaid kohti tuleks zapperdada kuni sellised tunded kaovad.
Mõnikord nõuavad tugevalt põletikulised juureravi saanud hambad mitmetunnist zapperdamist. On ka võimalik, et väga probleemsete hammaste puhul zapperdamisest üksi ei piisa. – siis tasub otsida abi healt hambaarstilt. (Uuri ka teemat 35% toiduklassi vesinikperoksiidi kasutamine hambajuure ravis 3%-lise lahusena).
Amalgaamplommid ja muu suusolev metall
Hambazapperdamine puhastab ja lükkab liikuma metallplommidest igemetesse ja lõualuusse valgunud metalli. Need metallikogumid on võimalik hoolsa zapperdamisega puhastada juhul, kui hammastes ei ole enam metallplomme.
Et igemetest ja lõualuust liikuma läinud metall eemalduks tõhusalt kehast, oleks hea kasutada pärast zapperdamist metallist puhastatavat resonantstilka (bioresonants aparaadiga valmistatakse) või kasutada Hulda Clarki magnetite ja aminohapete abil tehtavat metallipuhastusprogrammi.
&nlnud või on metallplomme, tuleb hambazapperdamist teostada bioresonantsterapeudi kontrolli all. Eriti ettevaatlik tuleb zapperdamisel olla neil isikutel, kellel on südame- ja veresoonkonnahaigusi. Vereringes liikuv metall võib tekitada trombe, kui veresooned on juba ahenenud. Kui maksanäitajad on olnud kõrged või kui on tõsiseid neeruhaigusi, võivad liikuvad raskemetallid elundeid liialt koormata.
Plastplommid, lakid/hambapinnakatted, breketid ja kunsthambad
Hambazaperdamine tugevdab peaaegu kõiki plastmaterjale suus nii, et neis toimuv autopolümerisatsioonireaktsioon peatub ja plastimürgi imbumine lakkab. On mõningaid vanu, harva kasutatavaid plastplommisegusid, mille zapereerimine alati ei õnnestu.
Mida rohkem plasti sisaldab hambaplomm, seda kauem tuleb vastavat hammast zapereerida. Täielikult plastist valmistatud hambad tuleb zappereerida eriti püüdlikult.
Kord korralikult zaperdatud plastplomme ei tarvitse uuesti zaperdada.
Väikestel lastel, kellel ei ole ühtki hambaplommi, võib oltki hambaplommi, võib olla tagumiste hammaste närimispinnal plastkate. Tasub küsida lapse hambaid ravinud hambaarstilt järele, mida täpselt lapse hammastega on tehtud. Mõnikord, tõsi küll, paeguse hetke hambaarst ei tea, millega on lapse hambaid varem kaetud. Väga tundlikel lastel plasti zaperdamine ei kaota plastist tulenevaid kaebusi ja sel juhul aitab ainult plasti hoolikas eemaldamine.
Klambrid ja hambaproteesid võib zaperdada toiduplaadil. Need peaksid olema plaadil vähemalt tunni, aga parem mitu tundi.
Põletikud hammastes ja lõuas
Väga paljudel täiskasvanutel on hammastes, igemetes ja lõualuus peidus põletikukoldeid, mida hambaarstid ei suuda näha. Need põletikukolded võivad põhjustada paljusid haigusi keha erinevates kohtades.
Tavaliselt hammaste ja lõualuu põletikud kaovad zaperdamise tulemusel tõhusalt. Valutavaid kohti tuleb zaperdada, kuni valu kaob.
Kaaries ja hambaaugud
Hulda Clark kirjutab, et hambazaperdamisega võivad paraneda ka väikesed augud. Soomes on kogemusi aukude paranemise osas veel vähe, kuid tasub zaperdada kaua hammast, milles teadaolevalt on auk. See võib päästa uuest plommist.
Hambakivi ja värvimuutused
Hambazaperdaja kasutuskogemused Soomes on näidanud, et hoolsa zaperdamisega kaovad paljudel inimestel hambakivi ja eri tüüpi värvimuutused.
Hammaste zaperdamise järgselt on kasulik kasutada resonantstilku raskemetallide, plastimürkide ja polüüpide eemaldamiseks kehast. Hambaid ja suud võib desinfitseerida FDS-lahusega. Zaperdada võib uuesti näiteks 6 kuu pärast.
TOIDU ZAPERDAMINE
Vajuta sagedusnupp alla väikese metallivärvi lüliti suunas. Kinnita toiduplaat zapperi külge ja lülita seade sisse. Toiduplaat saadab 1 kHz tugevust magnetimpulssi plaadi musta kattekihi kaudu.
Pane zapperdatav toit otse väikesele zapperiplaadile või klaas- portselan, plastmass või pabernõus. Ära zapperda midagi metallnõus, sest toiduzapperi impulss ei lähe läbi metallnõu.
Lase toidul või joogil olla plaadil 15 min või kauem. Võid ka zapperdada toitu nii, et paned väikese toiduplaadi otse toidu peale musta pinnaga toidu poole.
Salatit tasub valmistada nii, et see kõigepealt hoolikalt pesta ja tükeldada kaussi valmis. Seejärel asetatakse toiduplaat salati peale nii, et must pool jääks allapoole (salati suunas) ja lastakse kogu kausitäiel zapperduda vähemalt 30 minutit, vahepeal toiduplaati veidi nihutades ja salatit segades. Marjad võib zapperdada ja jäätunuina, kuid nii värsked kui ka külmutatud marjad vajavad vähemalt 60 minutilist zapperdamist.
Zapperdamise eesmärk on tappa toidus olevad ussid, ussimunad, polüübid, bakterid ja viirused. Zapperdamine lagundab ka mitmed hallitusmürgid, keskkonnamürgid ja putukamürgid ohututeks ühenditeks.
Väike toiduzapper töötab hästi breketite ja hambaproteeside zapperdamisel. Aseta breket või hambaprotees väikesele toiduzapperdajale 3-12 tunniks, näiteks kogu ööks või kogu päevaks. Tavaliselt piisab ühest korralikust zapperdamisest plastmassi eraldumise peatamiseks. Kui breketitest või hambaproteesidest ei eraldu enam plasti, vähendab see suu limaskesta kipitust ja muud ärritust.
Apperit võib kasutada ka valusate, turses või põletikuliste liigeste ja teiste kehaosade zapperdamiseks. Aseta väike toiduzapper ravitava kehaosa peale must pool vastu keha. Võid kiniitada väikese toiduzapperi keha külge väikese vööga või pista selle aslupesu serva alla. Zapperda, kuni kaebus kaob.
TOIDUZAPPER
Käivitamine ja patarei vahetamine
Toiduzapper lülitatakse sisse seadmel küljel olevast elektrilülitist. Seade töötab, kui seadme nurgas olev sinine märgutuli põleb. Kui tuli ei põle, ehkki lüliti on sisse lülitatud, vaheta patareid. Seade töötab 9V patareidega.
Toiduzapperi ohutus
Toiduzapperi sagedusväljast ei ole kahju ei inimestele, loomadele ega taimedele.
Toiduzapper loob 1000 Hz magnetvälja, mistõttu seadme peale ei tohi panna telefoni ega pangakaarti.
Zapperdamine ei hävita toidust ja jookidest vitamiine, mineraalaineid, rasvhappeid ega aminohappeid. Zapperdamine parandab toidu ja joogi bioenergiavälja energiseerides zapperdatavas asjas oleva vee.
Toidu ja jookide zapperdamine
Zapperdada võib kõik toidud ja joogid. Zapperdamine tapab väikesed parasiidid-ussikesed, polüübid, bakterid ja viirused. See lagundab mitmeid hallituse-, keskkonna-, putuka- ja umbrohumürgid ning säilitusained ohututeks ühenditeks. Suured ussid, lehetäid, sipelgad ja hallitusseened ei sure toituzapperi abil, vaid need tuleb eemaldada toidust hoolika loputamisega enne toidu zapperdamist.
Toit ja joogid, näiteks puuviljad võib zapperdada ilma nõuta või pakendita. Zapperdada võib kõiki nõudes ja pakendites olevaid toite. Nõud ja pakendid võivad olla klaasist, portselanist, plastist, paberist vms, kuid EI TOHI OLLA METALLIST (zapperi magnetväli ei läbi metalli). Toiduzapperi impulss ulatub piisava tugevusega vähemalt 30 cmkõrgusele seadme pinnast, mistõttu võib toiduaineid laduda üksteise peale.
Zapperdamisajad:
– 15 minutit kõik vdelikud (näiteks vedi liitrises kannus või piimapurk)
– 30 minutit suurem osa toitudest
– 60 minutit marjad, seened, salat, mais, soja, puuvilla sisaldavad toiduained (???)
Eriti tähtis on zapperdada
– kõik salatid, ürdid ja aedviljad, mida ei koorita ega kuumutata
– toores kala ehk graavikala, külmsuitsukala ja kalamari ning sushis kasutatav kala
– marjad ja seened
– kõik geenmuundatud loomatoiduga (mais, soja ja puuvill) toidetud loomadelihad (näiteks kana ja merilõhe)
– joogivesi
– kohvi- ja teepuru
– ravimid ja toidulisandid, mis sisaldavad maisitärklist.
Vihjeid zapperdamiseks
– Toidud ja muud zaperdatavad tooted tasub zaperdada kohe pärast kkauplusest toomist ja asetada alles siis kappi või külmkappi.
– Salatit tasub zapperdada 30 min kohe pärast kauplusest toomist. Kui hakkad valmistama salatit, loputa salati lehtedest välja muld, teod, lehetäid, ja teised suuremad elukad, tükelda salatileled ja aseta need salatikaussi ja pane kauss toiduzapperdajale 30 minutiks, samal ajal tükeldad teised salatikomponendid.
– Zapperdamise tulemusena paraneb sageli toidu säilivus.
– Zapperdamise tulemiusena paraneb sageli toidu maitse.
– Külmutatud toidud võib sulatada toiduzapperi peal ja samaaegselt need ka zapperdada.
Puuvilla ja plasti zapperdamine
Peaaegu kõik maailmas müüdav puuvill on geenmuundatud. Geenmuundatud puuvillast võib naha kaudu tungida kehasse puuvillasse siirdatud geenmuundajabakter Agrobacterium tumefaci ning puuvillatupsudele kahjurite tõrjeks pritsitav geenmuundatud uss (hakamato < haka ’aas, konks, haak’, mato ’uss) Strongyloides sp.
Geenmuundatud bakterite ja usside omaduste hulka kuuluvad äärmiselt hea kuumataluvus ehk need ei sure isegi 300 kraadi juures. Toiduzapperi peal hoidmine õnneks tapab need geenmuundatud organismid.
Puuvillast levivad geenmuundatud organismid põhjustavad nahale sügelust, punetust ja lööbeid. Linades ja padjapüürides võivad need isegi takistada magamajäämist ja põhjustada unetust.
Naiste hügieenisidemed, pesukaitse ja tampoonid ning laste mähkmed võivad põhjustada limaskesta tugevat põletikku ja ebamäärast vooliust. Põletiku taastekke tõkestamiseks tuleks kõik sellised tooted zapperdada.
Mitmed plastiliigid hakkavad aja jooksul iseenesest polümeriseeruma ja samas eritama plastiosakesi. Eriti probleemsed on kõik suus hoitavad plastid, nagu hambaproteesid ja breketid, sest neist eralduv plast tekitab sageli suu limaskesta kipitust ja ärritust. Eraldunud plast koguneb vähehaaval ajudesse, nõrgestades mälu, ja soolte seintesse, tekitades seent, mis raskendab seedimist ja põhjustab pidevat kõhulahtisust.
Ka halva kvaliteediga nõud ja joogipudelid, laste joogikõrred ja mänguasjad võivad eraldada plasti ja mürgitavad seega kasutajat. Zapperdamise teel või plastosade eraldumise neist esemetest enamasti peatada.
Zapperdamisajad:
– 1 tund, parem 3 tundi kõik puuvillast esemed (riided, aluspesu, linad, sidemed ja
tampoonid, laste mähkmed)
– 1 tund, parem 2-3 tundi, vajadusel isegi 12 tundi hambaproteesid, breketid ja muu
Plastmass
Vihjeid zapperdamiseks
– pehmest plastist joogipudelid, tassid või muud toidunõud tasub zapperdada, et nendest ei eralduks plasti toidusse.
– Hambaharja võib puhastada bakteritest zapperdades seda 1 tunni.
– Väikeste laste mänguasju, lutipudelit jms võib puhastada naat-ussi munadest ja bakteritest zapperdades toiduzapperiga 1-2 tundi.
Keha zapperdamine toiduzapperiga
Mis tahes põletikulist, paistes või valutavat kehaosa võib zapperdada toiduzapperiga, hoides toiduzapperit valutava kehaosa peal kuni vaevus leeveneb. Toiduzapperi sagedus tapab tõvetekitajaid ja energiseerib kehas oleva vee, mistõttu paraneb kõikide ainete liikumine läbi rakukesta.
INTENSIIV-TOIDUZAPPER
Sisselülitus ja patarei laadimine
Toiduzapper lülitatakse sisse seadme küljel olevast nupust. Seade on sisse lülitatud, kui seadme peal olev sinine märgutuli põleb. Kui tuli ei põle, ehkki lüliti on sisse lülitatud, lae patarei. Patarei laetakse seadmega koos saadud laadijaga, ühendades laadija zapperi küljel oleva laadijapistikuga ja elektikontakti. Inttensiiv-toiduzapperi aku on laetud, kui zapperi küljel olev punane märgutuli on kustunud.
Intensiiv-toiduzapperi ohutus
Intensiivtoiduzapper sagedus ei ole kahjulik inimestele, loomadele ega taimedele.
Intensiivtoiduzapper toodab 1000 Hz magnet- ja raadiolainete välja, mistõttu seadme peale ei tohi panna telefoni ega pangakaarti.
Zapperdamine intensiiv-toiduzapperiga
Intensiiv-toiduzapper on mõeldud toidu kiireks zapperdamiseks restoranides ja teistes sarnastes kohtades, kus suure toiduzapperi kasutamine on liiga tähelepanu äratav ja aeglane. Intensiiv-toiduzapper on kavandatud eriti aktiivsetele ja liikuvatele inimestele, kes söövad palju väljaspool kodu.
Intensiiv-toiduzapper zapperdab taldrikutäie toitu 2 minutiga. Pane intensiiv-toiduzapper zapperdatava toiduportsuga taldriku alla ja oota hetk.
Zapperdatava portsuga taldrik või kauss võib olla mis tahes materjalist v.a. metall. Läbi metalli intensiiv-toiduzapper impulss ei lähe.
Võid zapperdada intensiiv-toiduzapperiga kõike seda, mida toiduzapperigagi, kuid zapperdamisajad on märgatavalt lühemad. Vaata täpsemaid juhiseid toiduzapperi alt.
KASULIKKE KONTAKTE
Hulda Clarki raamatuid ja puhastuseks vajaminevaid taimi ja toitepreparaate võib tellida aadressilt.
GARANTII
Kõigil Semba zapperitel on osadele ja töötamisele aastane garantii alates ostupäevast, kui seadet ei ole ise lahti võetud või püütud muul moel parandada.
PARANDAMINE
Kui sinu Semba Zapper lakkab töötamast, võta ühendust seadme müüjaga või valmistajaga.
ZAPPERI VALMISTAJA JA MÜÜJA
Semba OY