KORALLKALTSIUM CORAL-MINE ehk Alka-Mine

Coral-Mine

Toode: Royal Body Care (USA) (Koralliklubi)

30 või 10 pakki á 1 g           22,83 eur / 8,70 eur                                                                         Teaduslik uurimistöö Coral-Mine pakikesega: 

Coral-Mine Research_BIONEVAPO_EST_20-05-2019

Inimese organism koosneb 70% ulatuses vedelikust, kusjuures veri, lümfivedelik, sülg ja limaskestad on aluselise reaktsiooniga (terve inimese vere pH on 7,4).

Kui pH tase langeb, s.t. kui suureneb organismi happelisus, täheldatakse immuunsusreaktsiooni häireid, verre sattunud viirused ja bakterid hakkavad kiiresti paljunema, halveneb vitamiinide ja mikroelementide omastatavus, tekivad veresoonte, südame, liigeste ja vere haigused ning paljud teised organismi patoloogilised seisundid, s.h. ka onkoloogilised.

Üheks peamiseks keemiliseks elemendiks meie organismis on kaltsium. Selle vähesus võib kutsuda esile üle 150 erineva raskekujulise haiguse, kusjuures eriti kannatavad lapsed, rasedad naised ja üle 40 aasta vanused inimesed.

Korallkaltsium rikastab vett aktiivse, ioniseeritud kaltsiumiga.

Sellise vee igapäevane kasutamine aitab:

  • saavutada optimaalset vere pH taset;
  • vähendada südame-veresoonkonna ja seedeorganite haigestumise riski;
  • ennetada artriitide arengut, suurendada lihaste ja liigeste elastsust, taastada organismi luu- ja kõhrkudede normaalset struktuuri;
  • parandada kesknärvisüsteemi ja teiste organite ning kudede verevarustust, normaliseerida vererõhku ja veresuhkru taset;
  • rikastada verd hapnikuga;
  • puhastada neerusid, seedeorganeid ja maksa.

Ühes korallkaltsiumi pakendis on 30 (või 10) ühegrammilist pakikest.

Milleks korallkaltsiumit kasutatakse?

Korallkaltsium loob organismis aluselise keskkonna, normaliseerides happelis-aluselist tasakaalu. Teadlastel on ammu teada, et aluseline keskkond on rakkude normaalseks funktsioneerimiseks eluliselt tähtis, järelikult ka kogu organismile tervikuna. Samuti on teada, et kõik organismi ainevahetusprotsessid toimuvad raku tasandil kaltsiumiioonide osavõtul.

Tavaline kaltsium, mis satub organismi toidu ja veega, on reeglina bioloogiliselt väheaktiivne. Korallkaltsiumi tähtsaks eeliseks on tema kerge bioloogiline omastatavus: veega kokku puutudes muutub korallkaltsium ioonideks ja seetõttu omastavad rakud selle kergesti.

Koostis (ühe pakikese kohta): jahvatatud korall (993 mg), mis sisaldab umbes 70 eluliselt tähtsat elementi (s.h. kaltsiumit – 34,6%, magneesiumit – 2,16%, räni – 1,37%, aga ka naatriumit, väävlit, rauda, kaaliumit, fosforit, joodi, fluori, broomi, mangaani, kroomi, boori, süsinikku, tsinki, seleeni, plaatinat, hõbedat, vaske, kloori, kulda, molübdeeni jt.), L-askorbiinhapet (5 mg), hõbedat (1 mg).

Kasutamine: Asetada 1 pakikene korallkaltsiumit pudelisse 1,5 l filtreeritud või destilleeritud veega ja juba ühe minuti möödudes on see valmis kasutamiseks. Juua kogu päeva jooksul tavalise joogivee asemel. Pakikesi võib asetada ka kompottide, tee või teiste gaseerimata jookide sisse. Mitte keeta.