Hingamistrenažöör „SmartBreathe”

Hingamistrenažöör

SmartBreathe

Vaata Youtube video: 

www.youtube.com/watch?v=gPAySvah5I4

Hingamistrenažöör „SmartBreathe” on toodetud Eestis.

2015 detsembris ajakirjas “Eesti Arst” pulmonoloogia all olev artikkel: 

Smart Breathe – hingamislihaste treeningud – ARTIKKEL

 

Tootel on garantiiaeg 2 aastat.

Efektiivne hingamine skeem

Inimene on terve siis, kui elundite ja süsteemide rakud saavad piisavalt hapnikku. Kasutades nn. vastupanuga hingamise metoodikat, mis on juba ammu tuntud ning mille kohta on tehtud suurel hulgal teaduslikke uurimusi, saame organismi rakkudel aidata nende hapnikuga varustatust suurendada.

Hingamistrenažöör on iga inimese jaoks, kes soovib oma tervist parandada, oma füüsilisi, psüühilisi ja vaimseid omadusi täiustada.

Hingamistrenažöör on ette nähtud kasutamiseks kodustes ja raviasutuse tingimustes erinevate haiguste ravimiseks, rehabilitatsiooniks, profülaktikaks ja hingamislihaste treeninguks nii täiskasvanutel kui ka lastel (alates 8. eluaastast).

Hingamistrenažööri kasutatakse:

– kompleksravis ning rehabilitatsioonis. Bronhiitide, bronhiaalastma, kopsupõletiku, kopsutuberkuloosi, kroonilise obstruktiivse kopsuhaiguse, hüperkapina, hüpertoonia, depressiivsete seisundite ja psühhosomaatiliste haiguste korral. Lisaks arsti otsusel ja meditsiinilise kontrolli all: stenokardia puhul, pärast müokardiinfarkti, insulti ja kirurgilisi operatsiooni. Selle kasutamine soodustab ravimpreparaatide mõju tugevnemist, ravi tulemuste paranemist ning selle kestuste lühenemist.

– sobivaks täienduseks professionaalsete ja harrastussportlaste treeningule, ennetamaks organismi hapnikuvaegust võistluse ja/või suurte treeningkoormuste korral.

– profülaktilistel eesmärkidel praktiliselt tervetel inimestel ja sportlastel hingamislihaste trenažöörina õige hingamise stereotüübi loomiseks, füüsilise vastupidavuse tõstmiseks, organismi adaptsiooniliste võimaluste parandamiseks ja vastupidavuse tõstmiseks ebasoodsate ökoloogiliste, ilmastiku ja psühhoemotsionaalsete stresside suhtes.

Hingamistrenažööri kasutamisel paraneb mälu, suureneb keskendumisvõime (õpilased, tudengid, vahetuses töötajad, valvurid, pikamaa autojuhid jne). Hingamislihaste tugevnemine ja organismi poolt hapniku parem omastamine vähendab norskamist ja viib „topelt lõua”.

Maksimaalselt 40 minutit hingamistreeningut päevas saab teha muude tegevuste kõrvalt. Treening ei nõua lisaaega – selles seisneb ka SmartBreathe’i oluline erinevus analoogidest.

Tellimused:

Tartu TerviseLaegas (Kitsas 8) tel 5271008 / 7424700 / aire.maria@gmail.com

Hind: 36 eur

(hind sisaldab km ja postikulu)

———————————————————-

Kasutusjuhend-Smartbreathe EST

———————————————————-

reklaam-2