GLUTATIOON

GLUTATIOONI STIMULATSIOON valgustehnoloogia abil!

GLUTATIOON on üks keha tähtsamaid ja võimsamaid antioksüdante. Seda toodetakse kehas kolmest aminohappest.

Glutatioon mängib rolli ka terve immuunfunktsiooni tagamisel ja toimib keha peamise detoksikatsiooni ühendina!!!

Toksiinid, nagu raskmetallid, seotakse glutatiooniga, mis viib need seejärel kehast välja. Kuid vanuse, stressi ja haigusseisundite tõttu glutatiooni tootmine väheneb – nii see kahjuks on…Täiendav glutatioon suukaudselt võib toetada rakkude tervet funktsiooni, kuid selle imendumist pärsib suuresti lagunemine maos.

Komplektis 30 plaastrit – iga toimeaeg 12 h

Bio-fototeraapia plaaster ei anna läbi naha glutatiooni, vaid stimuleerib teie enda keha seda tootma!

Tootja USA firma LifeWave (toime teaduslike uuringutega tõestatud / 20 aastat).

Interneti epood: https://lifewave.com/tervista…/store/product/36001.009.001**

Gluthatione PLAASTER **

Aktiveerib peptiidi glutatiooni tootmist kuni 300% (kordades rohkem, kui suukaudsed vahendid). Toimub detox raku tasandil. NB! Mõõdukus ennekõike, alustada 1-3 päevaste kuuridena, edasi optimaalne 7 päevased kuurid. Piisab profülaktikaks ka 1-3 päeva nädalas. Vajalikul määral pH9.5 vee joomine väga oluline. Toetab maksa, immuunsüsteemi, üldist tervist. Kuulmise ja silmanägemise paranemist. Leevendab meestel erektsiooniprobleeme. Parandab naha tervist. Toetab ladestunud toksiinide, vaktsiini mürkide ja ravimite jääkide vabastamist rakkudest.

KOHT plaastri kandmiseks: 2 sõrme jagu nabast allapoole (CV6) või CV22, SP6; LV3; LU9 / AEG: päeval

Akupunktide leidmiseks pane internetis otsingusse näiteks: acupoint CV22 ja vali: pildid (saad väga täpsed-lihtsad juhised)

NB! Glutatione plaastri kasutamise eel tasub teha enne paar ndl bentoniit-tseoliit savivee joomist – Plaastri kasutamise ajal on ta abiliseks vabanenud toksiinide sidujana ja väljutajana. Organismil on palju kergem hakkama saada. (https://tervistagasi.eu/kaltsiumbentoniit/), et doksiine kehas vähendada.

IGA LifeWave tehnoloogia PLAASTER SISALDAB ORGAANILISI NANOKRISTALLE NING NENDE KRISTALLIDE MOODUSTUMINE ON KAITSTUD KAUBAMÄRGIGA JA PATENDEERITUD.

Igas plaastris on erinevad proportsioonid aminohapete, vee, stabiliseeritud hapniku, suhkrute ja soolade kombinatsioonidest, millest igaüks moodustab selles sisalduvate ainete vahekorra tõttu erineva kristallvõre struktuuri.

Inimkeha enda valguse sagedused aktiveerivad plaastrite toime, nagu infrapuna ja nähtav valgus, mida me oma silmaga ei näe.

Iga plaaster on loodud spetsiaalselt tõstma normaalselt esinevat peptiidi, mida meie keha toodab.

Plaastrite kristallvõre erineva struktuurilise mustri tõttu peegeldab iga plaaster meie kehasse tagasi erinevat sagedust, protsessi, mille keha ise oma valgusega käivitab, aktiveerides seeläbi spetsiifiliste ja kasulike peptiidide tootmise, mis omakorda aktiveerivad meie kehas erinevaid biokeemilisi teid – reaktsioone organismi pikaajalise parema tervise ja funktsioonide tagamiseks. Näiteks glutatiooni tootmise aktiveerumine, tüvirakkude noorenemine jne

Protsessi nimetatakse fotobiomodulatsiooniks, valgus tekitab kehas muutusi.

Plaastrid on lateksivabad, mitte-transdermaalsed, täiesti vabad ravimitest, kemikaalidest ega stimulantidest ning ei sega teie kasutatavaid ravimeid, kuna midagi ei lähe teie kehasse. Plaastrid lihtsalt peegeldavad meie kehast kiirgava valguse lainepikkust tagasi sissepoole.

LÄHEMALT eesti keeles: https://tervistagasi.eu/lifewave-fototeraapia-plaastrid/

———————————————————————————————————–