FUNKTSIONAALNE TERVENDAV RÄTIK (Hiina)

Fohow funktsionaalne tervendav rätik (firma Fohow)

30 x 30 cm

Kui tunnete töö ajal väsimust, higistate tugevalt suvekuumuse käes või tekkis kondivalu, närvi- või muu valu, võite kasutada funktsionaalset rätikut.

Funktsioonaalse tervendava rätiku omadused

 

1. Leevendab valu: pikalainelised infrapuna kiired lainepikkusega 4-14 mikronit stimuleerivad kohapealset vereringet, viivad valu, parandab verevarustust, leevendab valu, on rahustava toimega. Seda rätikut saab saab asetada sinna, kus on valu.

 

2. Vähendab paistetust ja põletikku: infrapuna kiired stimuleerivad vereringet, tugevdavad immuun-süsteemi ja organismi vastupanuvõimet, leevendavad põletikulist protsessi, koos sellegea avaldavad anioonid antibakteriaalset toimet, kiirendavad haavade paranemist.

 

3. Leevendab väsimust: kiirendab süsihappegaasi ja piimhappe väljaviimist, samal ajal loovad anioonid väga värske anioonide mikrokeskkonna, võtavad maha väsimuse. Istuva tööga seotud inimesed võivad rätiku asetada otse tuharate alla.

 

4. Kosmeetilise efektiga: kokkupuutel viib organismist välja lisaks higile ka šlakid, toksiinid, raske-metallid, piimhappe ja muud kahjulikud ained, puhastab poorid kosmeetikajääkidest, toetades sel moel naha tervist.

 

Vastunäidustused: Verejooks ja kalduvus sellele, kilpnäärme ületalitlus, tuberkuloos selle aktiivses faasis, ajuverejooks.

 

Näidustused: On soovitatav inimestele, kellel on pidev näriv valu, luuvalu seljas või nimmepiirkonnas, haiguseelses seisundis inimestele, eakatele tervise toetamiseks, aga samuti keskeas inimestele, kel on  pidevalt suur väsimus ja suured koormused tööl.

 

Hooldus: Peale kasutamist loputada puhtas vees või vees mitteagressiivse vedela pesemisvahendiga.  Käsitsipesu temperatuuril mitte üle 40 ° C.

Masinpesu  korral vajalik kasutada õrnaks pesuks spetsiaalset pesukotti. Ei tohi kuivatada tsentrifuugis.

Pärast pesemist, et vältida funktsionaalse materjali deformeerumist, ei tohi rätikut väänata, tähtis on panna kuivama hästi tuulutatud ruumi, eemal päikesevalgusest.

 

Pesu meetod: Õrn pesu temperatuuril mitte üle 40 ° C.

Ei tohi kuivatada päikese käes.

Ei tohi kuivatada elektriraadiaatorite abil.

Mitte valgendada klooriga. Lihtne hooldus.

 

Fohow toodetest loe lisaks www.korditseps.ee