Detoksifitseeriva toimega jalaplaastrid

DETOX FOOT PADS

Detox Foot Pads detoksifitseeriva toimega jalaplaastrid on bioenergeetilise ja antioksüdantse toimega plaastrid, mis on loodud jääkainete ja toksiinide väljutamiseks organismist jalatalla kaudu. Plaastrid on mõeldud välispidiseks kasutamiseks ja nende toime on suunatud radioaktiivsete ainete ja rasvlahustuvate toksiinide aktiivseks osmootseks absorbeerimiseks ja väljutamiseks mitte ainult verest, lümfist ja siseelunditest, vaid ka tihkematest kudedest (side-, rasv-, lihas- ja luukude), ühtlasi stimuleerivad plaastrid jääkainete transporti läbi rakumembraani ja seejärel jalatallapooride kaudu kehast välja.

DETOX-plaastrite toimemehhanism põhineb jalatalla refleksoteraapia meetodil.

Päeva jooksul kogunenud jääkained ladestuvad jalatalla refleksogeensetesse piirkondadesse – meie keha peamiste elundite projektsioonidele. Mõjutades biokatiivseid akupunkte – energeetilisi keskusi – võib keha jääkainetest puhastada. Plaaster hakkab vähehaaval kogunenud toksiine „välja tõmbama”, samamoodi nagu lehed imavad taimejuurtest vett. Selle tagajärjel aktiviseerub ja paranen vere- ja lümfiringe.

Kõigepealt soojeneb plaaster kehatemperatuurini, soodustades nahapooride avanemist, ning seejärel algab jääkainete väljutamine vere ja lümfi osmootse rõhu toimel. Plaastrist eralduv soojus paneb jalad higistama ning koos higiga imenduvad toksiinid ja jääkained plaastrisse.

Energoinformatsioonilisel tasandil hakkab tööle inimese enesetervendus- ja noorenemismehhanism. Energeetilised kanalid puhastuvad, energia hakkab vabamalt ja ühtlasemalt liikuma, une loomulikud biorütmid tasakaalustuvad.

Plaastrid on valmistatud kõrgekvaliteetsest toorainest, mis on 100% looduslik ning ökoloogiliselt puhas. Plaastrite koostises leidub enam kui 30 looduspäritolu komponenti.

Peamised koostisosad:

turmaliini-, ametüsti-, pärli- ja ränipulbrit sisaldav mineraalne aktiivaine, bambusepulber, taimset päritolu kitosaan, jaapani villpöörise (loquat) lehed, vitamiin C, tsitruseõli, seene Agaricus blazei Murrill pulber, jaapani soorohi (dokudami), dekstriin jt.

 

Bambusepulber – peamine absorbent, kasvajatevastane ja valuvaigistav toime, alandab turseid, leevendab sügelust, vähendab jalgade higistamist ja eemaldab ebameeldiva lõhna.

Turmaliin – piesoelektriline toime, turmaliini kutsutakse elektrikiviks. Laeb rakud eluenergiaga, aidates luua stabiilsust ja alandades pingeid.

Ametüst – taastab kiiresti depressiooni või füüsilise koormusega kaotatud energia. Ametüst aitab vabaneda alkoholi-, tubaka- ja narkootilistest sõltuvustest.

Turmaliin ja ametüst eritavad infrapunast kiirgust, mis taastab rakumembraani ja aktiveerib rakuainevahetust. Tõstes mittespetsiifilise immuunsuse taset, pakuvad kõrgendatud kaitset mürkkemikaalide ja gammakiirguse vastu; puhastavad verd, parandavad vereringet, eriti väikestes kapillaarides, mille tagajärjel toimub organismi kiire puhastumine, leevendavad valu ja turseid, põletikulisi protsesse ning kiirendavad haavade paranemist. Nende mineraalide poolt eritatavad negatiivsed hapnikuioonid on võimelised absorbeerima haigetesse kohtadesse ladestunud toksiine ja neid naha kaudu väljutama.

Energoinformatsioonilisel tasandil toimivad turmaliin ja ametüst koos pärliga organismi noorendavalt, soodustades selle loomulikku taastumisvõimet.

Jaapani villpöörise (loquat) leht on võimsa antioksüdantse toimega, tugevdab maksa puhastusvõimet. Lehed sisaldavad õun-, vein- ja sidrunhapet, mis lahustavad mürgiseid aineid sisaldavat tihket lima; vitamiini B17 ehk amügdaliini, mis on tuntud vähivastase toime poolest; tannaati, karotiini ning vitamiine A, B ja C.

Kitosaan väljutab organismist toksiine, radionukleiide, raskemetallide sooli, alandab kahjulikku kolesterooli ja tõstab kasuliku kolesterooli taset.

Agaricus blazei Murrill on tugeva kasvajatevastase toimega seen. Võimas immuunsüsteemis tugevdaja, alandab onkoloogiliste ja autoimmuunhaiguste riski, stimuleerib interferooni tootmist organismis, millel on tõhus herpesevastane mõju.

Jaapani soorohi (dokudami) on desinfitseeriva ja mikroobidevastase, aga ka allergiavastase toimega. Soodustab lümfotsüütide tootmist, stimuleerides immuunsüsteemi.

Räni on universaalne absorbent ja võimas antioksüdant. Muudab veresoonte seinad elastseks ja tugevaks, ennetab kae, liigesevalude, psüühikahäirete tekkimist.

Dekstriin on tärklise hüdrolüüsimise tulem, mis toimib sideainena.

Plaastri eelised

1. Toode on välja töötatud kompanii poolt, mis on rahvusvaheline liider detoksplaastrite valmistamise alal (Hiina).

2. Toodet kasutatakse organismi puhastamiseks meditsiiniasutustes ning alkoholi- ja narkootiliste sõltuvuste ravimisel kliinikutes.

3. Sobib keemiliste toksiinide, raskemetallide ja rasvlahustuvate mürkide väljutamiseks kehast, tugev absorbeeriv toime.

4. Eritab tänu turmaliini- ja ametüstisisaldusele infrapunakiirgust ja negatiivseid hapnikuioone.

5. Tervisele ohutud, kasutamisel ei esine soovimatuid kõrvalnähte, mis võivad kaasuda seespidiselt tarvitatavate ravimitega. Tegemist ei ole ravimiga. Plaastri kasutamisel ei satu toimeained organismi, vaid kahjulikud ained väljuvad sellest.

6. Lihtne kasuatda, ei tekita sõltuvust. 7. Vallandab organismi enesetervendus- ja noorenemismehhanismi. 8. Puuduvad ealised piirangud. 9. Minimaalselt vastunäidustusi.

10. Sobib kõikide raviviisidega, medikamentide, toidulisanditega.

11. Igapäevasel korrapärasel kasutamisel võivad aidata vabaneda paljudest, sh kroonilistest haigustest.

Näidustused

Profülaktika eesmärgil – organismi taastamiseks ja noorendamiseks.

Madala immuunsusega inimestele, kes põevad tihti külmetushaigusi, viirusinfektsioone ning peavad taluma sageli stressiolukordi.

Intoksikatsioonisümptomitega inimestele:

*unehäired, mälu halvenemine, pidev väsimus ja kurnatus, sagedased peavalud, nägemise nõrgenemine, kõrgenenud arteriaalne rõhk, allergiad, tselluliit, toidu- ja alkoholimürgitused, depressioon ning naha-, küünte- ja juuksehaigused.

Krooniliste haiguste all kannatavatele inimestele:

*kaela-, rinna- ja nimmeosteokondroosiga seotud liigesevalud;

*mikrovereringehäirete korral (külmad käed ja jalad, tuimus jäsemetes);

*veresoonkonna- ja südamehaigused, kopsu- ja nahahaigused (noorusakne, allergia, neurodermiit, ekseem, psoriaas);

*mao-, maksa-, sapipõie-, soolestikuhaigused, ainevahetushäired, k.a liigne kehakaal, tselluliit, podagra;

*neeru- ja kusepõiehaigused, günekoloogilised probleemid ja prostatiit;

*halitoos, vanuritele oiseloomulik ebameeldiv kehalõhn;

*endokriinhaigused (suhkurtõbi);

*tromboflebiit ja lümfiringehäired;

*klimakteerium;

*silmahaigused (kae);

*onkoloogilised haigused, keemia- ja kiiritusravi järgne seisund;

*pikaajaline medikamentoosne ravi.

Kasutusjuhend

Detox Foot Pads plaastreid esmakordselt kasutavad inimesed peaksid kuuri alustama alati talla alt, kleepides plaastrid kummagi jala keskele (soolestiku puhastamine) minimaalselt 10 päeva jooksul.

Enne kasutamist peske jalad sooja veega. Tõhusama tulemuse saamiseks leotage jalgu kuni 40º vees, et parandada vereringet ja avada poorid. Seejärel kuivatage jalad, kleepige plaaster jalale 8−12 tunniks (vajadusel võib plaastreid peal hoida ka kuni 24 h). Öö jooksul muudavad plaastrid värvust alates pruunist kuni mustani, sõltuvalt organismi jääkainesisaldusest. Hommikul ärgates eemaldage kasutatud plaastrid. Peske hoolikalt jalad või puhastage niiske salvrätiga.

1.Võtke detoksplaaster läbipaistvast pakist välja.

2.Eemaldage fikseeriv plaaster kaitseümbrisest.

3.Asetage detoksplaaster fikseeriva plaastri keskele, nii et pehmem ilma kirjadeta pool jääb üles.

4.Eemaldage fikseerivalt plaastrilt väike kaitseriba.

5.Kleepige plaaster jalatalla ülemisele poolele. Suruge tugevasti kinni, kuni plaaster on kindlalt paigal. (Detoksplaaster peab asetsema tihedalt naha vastas, nii et õhk ei pääseks ühestki suunast ligi.)

Jalga soovitatakse panna puuvillased sokid.

Vajadusel võib plaastri asetada ka valutavatele kohtadele ja muudele akupunktidele. Ravi kiirendamiseks võib kasutada ühel jalal korraga 2−4 plaastrit. Kuuri pikkus sõltub tervislikust seisundist ja organismi saastatuse tasemest.

Profülaktilistel eesmärkidel soovitatakse kasutada kuurina 2 korda aastas.

Vastunäidustused

Individuaalne ülitundlikkus koostisosade vastu. Mõnikord võivad ilmneda nõrgad allergilised reaktsioonid (punetus, sügelus). Allergia tekkimisel lõpetage plaastri kasutamine. Mitte kasutada lahtistel veritsevatel haavadel ja kahjustatud nahal.

Ei soovitata kasutada imetamise ajal.

Tähelepanu! Plaastrit ei tohi kasutada korduvalt.

Ainult välispidiseks kasutamiseks.

Säilitamine: plaastreid tuleb hoida kuivas õhutatavas ruumis otseste päikesekiirte eest kaitstuna ning lastele kättesaamatus kohas. Pakendis 14 tk (7 ööks).

(Pakendi hind 17 eur / Alates 3 tk pakendi hind 15 eur )

——————————

SGS sertifikaat: SHFDO 100303328 FD

SIA „DANO”, tel +371  6728 666

Reg nr 40103282261

Riia, Läti

Tootelehel järgmine info:

Lugupeetud klient!

Täname Detox Foot Pads kasutamise eest! Kompanii DANO vastutab pakutava toote eest ning ootab tagasisidet. Palun andke meile teada, millised olid Teie ootused toote suhtes ja milline kasutamisel ilmnev mõju: e-post: 8668811mail.com

Teie arvamus aitab meil toote kvaliteeti tulevikus veelgi parandada. Täname koostöö eest!

 

———————————————————————

Kasutusjuhend

Unikaalne  “DPS” süsteem parandab enesetunnet kõikidele, kes kasutavad seda süsteemi  profülaktika eesmärgil, organismi taastamiseks, enesetunde ja enesetervenduse parandamiseks.“DETOX PROFESSIONAL SYSTEM” toimemehhanism.Une ajal toimuvad inimese organismis efektiivselt ja delikaatselt  noorenduse ja puhastuse protsessid. “DETOX PROFESSIONAL SYSTEM” bioenergeetilise ja antioksüdantse toimega plaastrite Detox Foot Pads kasutamine aitab maksimaalselt organismi selles keerulises protsessis.Jalatallale kinnitatud plaaster mõjutab bioaktiivseid akupunkte, ergutades organismi funktsionaalseid süsteeme (sh. immuunsüsteemi) järk-järgult suurendada enesepuhastuse ja organismi taastumise intensiivsust.  Protsess toimub efektiivselt ja delikaatselt,  rangelt individuaalselt , kuna inimesed on erinevate kriteeriumite järgi väga erinevad, sealhulgas ka jääkainete kogusest ja tüübist nende organismis.“DETOX PROFESSIONAL SYSTEM” eelised:

Igapäevasel korrapärasel kasutamisel süsteem  “DЕТОХ PROFESSIONAL SYSTEM” maksimaalselt aitab kaasa nii tervise taastamises ja tugevdamises, kui ka avaldab kosmeetilist mõju.

Sellega seoses mitmed haigused ja tervisega seotud probleemid, mille aluseks on organismis olevaid jääkained ja toksiinid, kaovad pärast  “DЕТОХ PROFESSIONAL SYSTEM” plaastrite kasutamist.

Tervis püsib pikemat aega, kuna ei toimu kriitilist jääkainete ja toksiinide kogunemist ning organism ei pea nende vastu võitlema haiguste abiga.

Kasutades “DЕТОХ PROFESSIONAL SYSTEM” plaastreid, valmistub inimese organism paremini ette plaanitud või määratud ravile ning kosmeetilistele protseduuridele.

“DЕТОХ PROFESSIONAL SYSTEM” sobib kõikide raviviisidega, medikamentide, toidulisandite, homöopaatilise raviga  jne.

Ei põhjusta kõrvaltoimeid, mis võivad kaasneda rohtude seespidise kasutamisega.

Tegemist ei ole ravimiga.

Plaastri kasutamisel ei satu toimeained organismi, vaid kahjulikud ained väljuvad sellest.

Lihtne kasutada ja ei tekita sõltuvust.

Puuduvad ealised piirangud.

Pakendi  “DETOX PROFESSIONAL SYSTEM” sisu:

Pakend “DЕТОХ PROFESSIONAL SYSTEM” sisaldab:

Padjakesed pulbriga “DЕТОХ PROFESSIONAL SYSTEM”  plastikust kaitseümbristes – 14 tk.

Plaastrid paberist kaitsepakendis – 14 tk.

Kasutusjuhend – 1 tk.

Skeem – kirjeldus 1 tk.

“DETOX PROFESSIONAL SYSTEM” on valmistatud homogeense pulbrina, koostisosad: naturaalne bambuse pulber, naturaalne pulber looduslikest mineraalidest  (kividest), kitiin, apelsiniõli, looduslik taimne pulber, tärklis, vitamiin C ja anioon.

“DETOX PROFESSIONAL SYSTEM” kasutamine

“DЕТОХ PROFESSIONAL SYSTEM” profülaktiline kasutamine­

21 ööd järjest,  vastavalt individuaalsele unerežiimile, paigaldades plaastri enne magamaminekut mõlemale tallale ühe plaastri.

Profülaktilistel eesmärkidel tervetele inimestele soovitatakse kasutada kuurina mitte rohkem kui 2 korda aastas.  “DЕТОХ PROFESSIONAL SYSTEM” plaastreid esmakordselt kasutavatele inimestele tõhusama ja efektiivsema tulemuse saavutamiseks on soovitav kuuri alustada haiguste hooaja väliselt, lisaks perioodidel talv-kevad ja sügis-talv.

Ülejäänud aja jooksul soovitatav kasutada kuni hea, harmoonilise tervislikku seisundi saavutamiseni, väsimuse, kurnatuse korral, raskete pidustuste, välisreiside järel,  kliimavöötmete muutuste ning pikaajalise viibimise järel tugeva keskkonnareostusega kohtades.

Haigetele, kurnatud inimestele ravi, rehabilitatsiooni ja tervise taastamise ajal on soovitav kuurina kuni täieliku tervise seisundi ja enesetunde paranemiseni, korrapäraselt stimuleerida, kasutades plaastreid kuuridena.

Ravi kiirendamiseks võib kasutada ühel jalal korraga 2−4 plaastrit.

Haigestudes soovi ja vajaduse korral korraldada lisakuur (vt. lisakuurid).

SOOVITUS: Jätkates “DЕТОХ PROFESSIONAL SYSTEM” kuuri, on vajalik tarbida piisavas koguses vett, suurendades puhta vee joomist.

“DETOX PROFESSIONAL SYSTEM” plaastrite kasutusjuhend:

1. Enne magamaminekut peske oma jalad sooja veega või pühkige põhjalikult

niiske lapiga, siis kuivatage.

2. Valmistage ette 2 plaastrit.

3. Avage kääridega läbipaistev pakend nii, et mitte kahjustada padjakest pulbriga.

4. Võtke välja plaaster, millel on tugev, looduslik bambuse äädika ja puidu tõrva lõhn.

5. Eemaldage plaaster kaitseümbrisest.

6. Asetage plaaster fikseeriva plaastri keskele, nii et pehmem ilma kirjadeta pool jääb üles.7. Kleepige plaaster mõlema jalatalla nahale, keskele.(suruge tugevasti kinni, kuni plaaster on kindlalt paigal, plaaster peab asetsema tihedalt  naha vastas, nii et õhk ei pääseks ühestki suunast ligi).Hommikul ärgates eemaldage ja visake välja kasutatud plaastrid (Öö jooksul muudavad plaastrid värvust alates pruunist kuni mustani).Peske hoolikalt jalad või puhastage niiske salvrätiga.VASTUNÄIDUSTUSED:

– individuaalne ülitundlikkus koostisosade vastu;     

– rasedus; 

– kiiritusravi ja keemiaravi ajal.

Mõnikord võivad ilmneda nõrgad allergilised reaktsioonid (punetus, sügelus).

Allergia tekkimisel lõpetage plaastri kasutamine.

Mitte kasutada lahtistel veritsevatel haavadel ja kahjustatud nahal.

TÄHELEPANU !

Plaastrit ei tohi kasutada korduvalt.

Ainult välispidiseks kasutamiseks.

Säilitamine: plaastreid tuleb hoida kuivas õhutatavas ruumis otseste päikesekiirte eest kaitstuna ning lastele kättesaamatus kohas.

“DETOX PROFESSIONAL SYSTEM” näidustused

Profülaktika eesmärgil – organismi taastamiseks ja noorendamiseks.

Madala immuunsusega inimestele, kes põevad tihti külmetushaigusi, viirusinfektsioone ning peavad taluma sageli stressiolukordi.

Intoksikatsioonisümptomitega inimestele:

Unehäired, mälu nõrgenemine, pidev väsimus ja kurnatus, sagedased peavalud, nägemise nõrgenemine, kõrgenenud arteriaalne rõhk, allergiad, tselluliit, naha-, küünte- ja juuksehaigused, toidu- ja alkoholimürgitused, depressioon.

Krooniliste haiguste all kannatavatele inimestele:

· kaela-, rinna- ja nimmeosteokondroosiga seotud liigesevalud.

· mikrovereringehäirete korral (külmad käed ja jalad, tuimus jäsemetes).

· veresoonkonna- ja südamehaigused, kopsu- ja nahahaigused (noorusakne, allergia, neurodermatiit, ekseem, psoriaas), mao-, maksa-, sapipõie-, soolestikuhaigused, ainevahetushäired, k.a liigne kehakaal, tselluliit, podagra.

· halitoos, vanuritele iseloomulik ebameeldiv suu- ja kehalõhn.

· neeru- ja kusepõiehaigused, günekoloogilised probleemid ja prostatiit.

·  endokriinhaigused (suhkurtõbi).

·  tromboflebiit ja lümfiringehäired.

·  klimakteerium.

·  silmahaigused (katarakt).

·  onkoloogilised haigused, keemia- ja kiiritusravi järgne seisund.

·  pikaajaline keemiliste preparaatide manustamine.

“DETOX PROFESSIONAL SYSTEM”  soovitatav kõigile, kes:

hoolitseb enda eest ja alati soovib täiuslikult välja näha;

soovib olla heas füüsilises vormis, vähendada intensiivsete treeningute tagajärgi, leevendada lihaspingeid ja väsimust püruvaad ja piimhappe kõrvaldamisega lihaskoest;

soovib vabaneda liigsest kehakaalust, vähendada liigset kehakaalu, mitte kasutades populaarseid kaalulangetamise preparaate, kuid individuaalselt, vastavalt keha ehitusele ja inimese kasvule;

soovib loobuda halbadest harjumustest: suitsetamisest, alkoholismist, ülesöömisest ja muudest sõltuvustest, mis põhjustavad närvilisust, mis on otseselt seotud jääkainete ja toksiinide olemasoluga organismis;

soovib vabaneda unetusest, stressist ja liigsest ärrituvusest; soovib päeva jooksul vähem väsida, mitte tunda väsimustunnet ilmastiku tingimuste muutmise ajal;

soovib parandada mälu, oma võimed seoses uute ainete ja oskuste õppimisega;

soovib saavutada häid tulemusi loovtöös: kunstis, muusikas, tantsimises, joonistamises jne.

Soovib endale kõike kõige paremat.